Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mira nehir tarafından oluşturulan Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,844 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Konbuyu başlatan Mira nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

D❤H❤L

Kayıtlı Üye
rank
Rüyada gördüğünüz bebek ve bebegin cinsiyeti aynisi oldumu yoksa ruyalarin tersi mi çıkar??
Ruyayla ilgisi olduģunu dusunmuyorum ama ablalarım hamile olunca kendimde de ruyamda gormustum cinsiyetini hatta kîzım dogmadan once ruyamda karnımda yuzu sekillendi resmen yuzuni bile gordum 🙂

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Ben erkek gordm ruyamda bebegim cok guzeldi bebegi hatrlyorum 4 gun sonra cinsiyet ogrn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben erkek gordm ruyamda bebegim cok guzeldi bebegi hatrlyorum 4 gun sonra cinsiyet ogrn

Ben erkek gordm ruyamda bebegim cok guzeldi bebegi hatrlyorum 4 gun sonra cinsiyet ogrncm buraya yazrm

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki oğlumdada yani 2. Daha doğmamış hala hamile değilken his ederdim ve hamile olduktan sonrada gördüm çıktı ama nedense bu akşam kız dohurdugumu gördüm ama ondan hariç 3 erkek çocuk vardı acaba dördüncü olsa kızmı olcak 😂😂😂😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar