Sabahki maceram

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan Sabahki maceram başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,616 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sabahki maceram
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet ya aslında tamamlayabilirdim ama dışlandım gibi hissettim sanırım biraz.. dediğin gibi olmak lazım aslında kimseyi takmican aktiviteni yapcan dönen yavas yavas ogrencem inşallah kız 🤭
Kimsenin boş muhabbetine de maruz kalmazdın valla. Tak kulaklığı bol bol yürüyüş yap insanın ruhu dinleniyor😂😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzu sorun bana değildi ama cevaplayasim geldi haha😋 çok yorgunum tüm gün miskinlik var üzerimde tüm günün bulaşıkları birikti kalkıp mutfağa bile gidesim yok full yatasım var
Sana soruyorum o zman nasilsim birtanem ❤❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzu sorun bana değildi ama cevaplayasim geldi haha😋 çok yorgunum tüm gün miskinlik var üzerimde tüm günün bulaşıkları birikti kalkıp mutfağa bile gidesim yok full yatasım var
Kiyamam insanin yattica yatasi geliyor kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende
İyiyiz canım sen nasılsın 😍
Bende iyi kuzum suan oturyorum şükür bir yerlerim koltuk gordu 🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet :( sen nasılsın
Bende şükür kuzum uykusuzum asirin derecede bugun salonu kaldirdim komple cam kapi tül sonra ciceklerimin topraklarini deyistirim köklerinden ayirip yeniden diktim balkona cikarttim esimde yemegi ben yapiycam dedi bende suan şükür oturuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.