Sanci cok oluyormuss dogrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Sanci cok oluyormuss dogrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,275 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sanci cok oluyormuss dogrumu
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk cocugum erkek ikinci cocugum kiz dogumuma az kalmis kadinlar dio ki başi degistigi icin sancin cok olacak dogrumu alakasi varmi ..günlerimdeyim zaten ..

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Böyle seylerle kendinizi korkutmayin ilk doğum her zaman ikinciye göre daha zor ve sancılı oluyor benimde ilk erkek ikinci kızdı ikinci doğumum çocuk dört buçuk kilo olduğu halde birinciye gore daha kolaydı

PinarYerlikaya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk cocugum erkek ikinci cocugum kiz dogumuma az kalmis kadinlar dio ki başi degistigi icin sancin cok olacak dogrumu alakasi varmi

Kizlar benim ilk cocugum erkek ikinci cocugum kiz dogumuma az kalmis kadinlar dio ki başi degistigi icin sancin cok olacak dogrumu alakasi varmi ..günlerimdeyim zaten ..
Ben bilmiyorum ama yengemin ilk kız ikinci erkekti ilk doğumuna göre hem daha erken hem daha rahat doğum yaptı bence de böyle şeyleri hic duymayin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok canım ya ikinci ilkine göre daha kolay bile oluyor hiç kafana takma böyle şeyleri saçma sapan şeyler başı ne kadar değişebilir 3 kilo çocuğun inanma bunlara. Doğum yapacak kadına böyle saçma sapan hikayeler anlatılır mı o daha ilginç. Doğuma gir çık anlayacaksın canım ilkine nazaran daha kolay geçtiğini

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar