Sanci cok oluyormuss dogrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Sanci cok oluyormuss dogrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sanci cok oluyormuss dogrumu
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnde duydum canm ama bnm iki kızım var bilmiyorum o yüzden
Allah bagislasin cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benım ilk kız simdi erkek olacak bende duydum aslı varmı bilmiyorum ama ınsallah kolay olur 😏
İns cnm önce k dgm yapsa agri oluyr olmuo haberni versn 😀😀😀 hasirliklo olalim 😀😀

Böyle seylerle kendinizi korkutmayin ilk doğum her zaman ikinciye göre daha zor ve sancılı oluyor benimde ilk erkek ikinci kızdı ikinci doğumum çocuk dört buçuk kilo olduğu halde birinciye gore daha kolaydı
Masallah cnm ins bizde kolay getriirz 😀😀 braz rahatladmm gercktn

Böyle seylerle kendinizi korkutmayin ilk doğum her zaman ikinciye göre daha zor ve sancılı oluyor benimde ilk erkek ikinci kızdı ikinci doğumum çocuk dört buçuk kilo olduğu halde birinciye gore daha kolaydı
Kolaylıkla doğumlarımiz olur inşallah sağlıkla 🥰
İns ins cnm 😍😀

Kolaylıkla doğumlarımiz olur inşallah sağlıkla 🥰
İns ins cnm 😍😀
Alakası yok canım ya ikinci ilkine göre daha kolay bile oluyor hiç kafana takma böyle şeyleri saçma sapan şeyler başı ne kadar değişebilir 3 kilo çocuğun inanma bunlara. Doğum yapacak kadına böyle saçma sapan hikayeler anlatılır mı o daha ilginç. Doğuma gir çık anlayacaksın canım ilkine nazaran daha kolay geçtiğini
Kiz bana diolar sna suni sanci vereceklerr suniyle getrircn bnu dio ill bebegmi kendi sancmla getirdim ikknciye suni veriolarmss

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bana diolar sna suni sanci vereceklerr suniyle getrircn bnu dio ill bebegmi kendi sancmla getirdim ikknciye suni veriolarmss
Canım suni sancıyı Dr bile kafasına göre vermiyor o diyenler ne halt etmiş acaba 😂 güler misin ağlar mısın böyle zihniyetsiz insanlara bilemedim. Dediğim gibi hiç takılma söylenenlere öyle bişey de yok suyun gelir sancın olmaz vs gibi durumlarda mecbur suni sancı veriliyor ama kendi sancın olduktan sonra neden suni sancı versinler

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım suni sancıyı Dr bile kafasına göre vermiyor o diyenler ne halt etmiş acaba 😂 güler misin ağlar mısın böyle zihniyetsiz insanlara bilemedim. Dediğim gibi hiç takılma söylenenlere öyle bişey de yok suyun gelir sancın olmaz vs gibi durumlarda mecbur suni sancı veriliyor ama kendi sancın olduktan sonra neden suni sancı versinler
Demi .sen kac haftalik hamlesn cnm 😀

AsiyeBut

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim ilk cocugum erkek ikinci cocugum kiz dogumuma az kalmis kadinlar dio ki başi degistigi icin sancin cok olacak dogrumu alakasi varmi ..günlerimdeyim zaten ..
Koca karı lafları resmen hamilelik travması yahu uyuz oluyorum neler neler duyuyorum ben de. İnanma kuzum böyle şeylere. Bir kadından doğan her çocuğun belirtileri de farklıdır her kadındaki doğum süreci de farklıdır kimse kimse ile bir değil. Şunu da unutma sen ne kadar rahat olursan az stresli olursan o kadar güzel geçer moral bozanlardan uzak dur moral verenlere yakınlaş

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
A
Allah bagislasin cnm

İns cnm önce k dgm yapsa agri oluyr olmuo haberni versn 😀😀😀 hasirliklo olalim 😀😀

İns ins cnm 😍😀

İns ins cnm 😍😀

AMin canm seninde inşallah

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım herkesin doğumu başkadır , boşversene belki sancı bile hissetmeden doguracaksin. Hiç belli olmaz
Ay keske hissetmeden dogursaydim 😀😀

Koca karı lafları resmen hamilelik travması yahu uyuz oluyorum neler neler duyuyorum ben de. İnanma kuzum böyle şeylere. Bir kadından doğan her çocuğun belirtileri de farklıdır her kadındaki doğum süreci de farklıdır kimse kimse ile bir değil. Şunu da unutma sen ne kadar rahat olursan az stresli olursan o kadar güzel geçer moral bozanlardan uzak dur moral verenlere yakınlaş
Kadin kadinin dusmani bosuna demiolar tabi bazilari icn gecerli korkutuolar ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar