Sancımı gazmı ayırt etme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Sancımı gazmı ayırt etme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,392 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sancımı gazmı ayırt etme
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sabrediyorum başka çare yok yakında senin haberini alırız sonra da bize inşallah hayırlısıyla kolay doğumlarımız olsun inşallah ☺️
Bakalım canım hayırlısıyla gelsinde ne zaman isterse gelsin. Sıkıntılı zamanları geçtik çok şükür artık hiç takmıyorum kafama zamanı doldu istediği zaman doğsun. Amin canım inşallah ☺️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bakalım canım hayırlısıyla gelsinde ne zaman isterse gelsin. Sıkıntılı zamanları geçtik çok şükür artık hiç takmıyorum kafama zamanı doldu istediği zaman doğsun. Amin canım inşallah ☺️
Bende zamanını doldurursam rahat etcek içim inşallah şu erken doğum korkusu bi geçsin benden rahatı yok istediği kadar ağrım olsun ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende zamanını doldurursam rahat etcek içim inşallah şu erken doğum korkusu bi geçsin benden rahatı yok istediği kadar ağrım olsun ☺️
Aynen canım benimde öyle işte şimdi ağrı sancı unurumda olmuyor 😂 öncesinde korkuyor insan ya erken doğarsa ya birşey olursa diye kafam çok rahatladı artık

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar