Sancımı gazmı ayırt etme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Sancımı gazmı ayırt etme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,435 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sancımı gazmı ayırt etme
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım hem bi an önce gelsinler istiyoruz hem ne kadar geç gelse o kadar iyi diyoruz 😂 Doğuma yakın daha da artacak o uyku düzensizliği canım vücut kendini doğum sonrasına hazırlıyor geceleri sık sık uyanırsın, en ufak sese harekete kalkarsın. Son haftalar daha da sinir bozucu oluyor uyku konusunda. Normal de ağırdır benim uykum şimdi gelip başucumda biri dursa çocuklar eşim falan gölgesini hissedip uyanıyorum 🤦
Aa yok benim uykum kuş gibi zaten hiç öyle ağır uyku yaşamadım yani o kadar hafif ki 2.kattayım aşağı kapı açılsın ona bile uyanırım duyulursa eşimde seninki uyku değil ki sen tek gözün açık uyuyosun der hep 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aa yok benim uykum kuş gibi zaten hiç öyle ağır uyku yaşamadım yani o kadar hafif ki 2.kattayım aşağı kapı açılsın ona bile uyanırım duyulursa eşimde seninki uyku değil ki sen tek gözün açık uyuyosun der hep 😂
Hadi ya çok kötü oda canım ya nefret ediyorum uykumun bölünmesinden ben 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla bu zamana kadar bende nefret ettim bide geri dalmak aşırı zor oluyor benim için ama artık diyorum iyiki böyle çocuğun sesine uyanamazdım yoksa diye o zamanda ağırlaşmaz yorgunluktan inşallah ☺️😂
Aynen uyanınca geri uyuyamıyor insan bide geçenler de sabah 6 da bi uyandım 7de evdeki herkes ayaktaydı onlar kalkmasa geri uyurdum belki, gece saat 3te yattım geri ölüyordum artık yorgunluktan uykusuzluktan

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen uyanınca geri uyuyamıyor insan bide geçenler de sabah 6 da bi uyandım 7de evdeki herkes ayaktaydı onlar kalkmasa geri uyurdum belki, gece saat 3te yattım geri ölüyordum artık yorgunluktan uykusuzluktan
Senin bide 2 çoçuğun var onlara da zaman ayırman gerekiyor daha zorlu senin için. Erkenden uykum geliyor yatıyorum kafama göre ama gece uyan geri uyumaya çalış falan sabah kalkınca baş ağrısı oluyor bu aralarda bi burun tıkanıklığı var zaten oda aşırı baş ağrısı ve burun kuruluğu yapıyor nem yok havada burnumun içi yara içinde kaldı zaten kanıyor hep kan akışı hızlandığı için diyorlar

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Senin bide 2 çoçuğun var onlara da zaman ayırman gerekiyor daha zorlu senin için. Erkenden uykum geliyor yatıyorum kafama göre ama gece uyan geri uyumaya çalış falan sabah kalkınca baş ağrısı oluyor bu aralarda bi burun tıkanıklığı var zaten oda aşırı baş ağrısı ve burun kuruluğu yapıyor nem yok havada burnumun içi yara içinde kaldı zaten kanıyor hep kan akışı hızlandığı için diyorlar
Evet canım iki çocuk daha olunca daha bir zor oluyor haliyle onlar bi yandan eşim bi yandan sağolsunlar yoruyorlar baya. Aynen canım vücuttaki kan oranı ve basıncı arttığı için oluyor o burun tıkanıklığı ve kanama

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım iki çocuk daha olunca daha bir zor oluyor haliyle onlar bi yandan eşim bi yandan sağolsunlar yoruyorlar baya. Aynen canım vücuttaki kan oranı ve basıncı arttığı için oluyor o burun tıkanıklığı ve kanama
Hayırlısıyla sağlıkla doğsunlarda biz herşeye katlanırız artık rüyalarıma giriyor doğmuş olduğu o kadar özledim ki ☺️😀

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Zamanında gelsin de şurda en fazla bi 9 10 hafta kaldı belki de 7 8 aya vurunca zaman geçmiyor ama hafta hafta geçince sanırım daha çabuk geçmiş gibi oluyor 😀
Aynen canım ay olarak bakınca geçmiyor gibi geliyor hafta olarak hesaplayınca daha çabuk geçiyor sanki ne kalmış işte sabır az daha ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar