Sancımı gazmı ayırt etme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Sancımı gazmı ayırt etme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,393 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sancımı gazmı ayırt etme
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ya ewet cok sıcak havalar bende yanıyorum buz yiyecem nerdeyse ama ayakları sıcak tutmak önemli ince bi corap da olsa giy derim. Su an bnde de üşütme ve sarı akıntı sıkıntısı var ve sancı yapıyo ama işte annelik fedakarlık istiyo mecbur dayanıyorsun 🤦‍♀️🤰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim aşağıda olduğu için 16 20.haftadan beri hep böyle aşağıdan tutundu sonrada çıkmadı yukarı bu aralar üşüttüm sanırım sıcak diye sürekli vantilatör altındaydım geceleri soğuk olduğu için cama ayaklarımı dayayarak uyudum hep sonra böyle oldu
Geçmiş olsun canım dikkat et o zaman. Havalar çok sıcak diye açıyoruz klimayı vantilatörü sonra ağrı sancı çekiyoruz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ya ewet cok sıcak havalar bende yanıyorum buz yiyecem nerdeyse ama ayakları sıcak tutmak önemli ince bi corap da olsa giy derim. Su an bnde de üşütme ve sarı akıntı sıkıntısı var ve sancı yapıyo ama işte annelik fedakarlık istiyo mecbur dayanıyorsun 🤦‍♀️🤰
Sıcak tutmaya başladığımdan beri akıntı azaldı allahtan enfeksiyon yok artık çorap faln giyiyorum çoçuk için napalım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım dikkat et o zaman. Havalar çok sıcak diye açıyoruz klimayı vantilatörü sonra ağrı sancı çekiyoruz
Aynen bütün camlar açık eşim diyor dondum ben diyorum yanıyorum soğuk soğuk sular içmekten midem de üşüdü nasıl içiyosun diyorlar ama benim içim yanıyor bilmiyorlar artık dolaptan içmiyorum napalım şurda bi 8 10 hafta daha sabredeyim az kaldı diyorum hep teselli zaten soğuklar geliyor ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bütün camlar açık eşim diyor dondum ben diyorum yanıyorum soğuk soğuk sular içmekten midem de üşüdü nasıl içiyosun diyorlar ama benim içim yanıyor bilmiyorlar artık dolaptan içmiyorum napalım şurda bi 8 10 hafta daha sabredeyim az kaldı diyorum hep teselli zaten soğuklar geliyor ☺️
Aynen benim eşimde öyle geceleri serin oluyor artık biraz. Ama ben ya klima açıyorum yatarken yada vantilatör adam donuyor ben o halde zor yatıyorum öyle bi sıcak basıyor havalar az serinlese rahat edeceğiz canım da yazın gebelik gerçekten çok zormuş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benim eşimde öyle geceleri serin oluyor artık biraz. Ama ben ya klima açıyorum yatarken yada vantilatör adam donuyor ben o halde zor yatıyorum öyle bi sıcak basıyor havalar az serinlese rahat edeceğiz canım da yazın gebelik gerçekten çok zormuş
Burda serinledi çok şükür tek tek kapatmaya başladım artık ama yatarken olmuyor maalesef geceleri daha çok yanıyorum sanki yatak basıyor 😀

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Neyse az kaldı artık diye avutuyorm kendimi😂
Aynen bende öyle teselli bulmaya çalışıyorum canım 37 oluyoruz yarın bakalım beyefendi kaçıncı haftada doğacak. 38 39u görürüz inşallah. Bunda çok ödem oluştu her yerimde ayaklarım falan felaket ağrıyor üstüne basmaya korkuyorum ayakkabılarım ayağıma olmuyor bile o denli şişti öncekiler de hiç böyle olmamıştı sıcaklardan mı bilemedim. Bi yandan hemen doğsun kurtulayım diyorum bi yandan doğuma hazır hissetmiyorum kendimi kalabildiği kadar kalsın diyorum keyfine kaldık paşanın 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyle teselli bulmaya çalışıyorum canım 37 oluyoruz yarın bakalım beyefendi kaçıncı haftada doğacak. 38 39u görürüz inşallah. Bunda çok ödem oluştu her yerimde ayaklarım falan felaket ağrıyor üstüne basmaya korkuyorum ayakkabılarım ayağıma olmuyor bile o denli şişti öncekiler de hiç böyle olmamıştı sıcaklardan mı bilemedim. Bi yandan hemen doğsun kurtulayım diyorum bi yandan doğuma hazır hissetmiyorum kendimi kalabildiği kadar kalsın diyorum keyfine kaldık paşanın 😂
Hahaa ben daha 29+2 yim o haftalarda gelsin istemiyorum korkudan sonrada bi anda özlüyorum gelsede öpsem koklasam diyorum sonrada duam kabul olur erkenden gelir diye geri tövbe ediyorum anlamsız duygular 😂😂

Şimdide artık geceleri sürekli uyanıp uyanıp geri dalamamalar başladı uyanıyorum uyuyamıyorum tam uyuyorum bi saat iki saat sonra geri uyanıyorum yine uyku haram allahtan ödemim yok çok şişerlerdi çevremdekiler belki son haftalarda oluşur ödem falanda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hahaa ben daha 29+2 yim o haftalarda gelsin istemiyorum korkudan sonrada bi anda özlüyorum gelsede öpsem koklasam diyorum sonrada duam kabul olur erkenden gelir diye geri tövbe ediyorum anlamsız duygular 😂😂

Şimdide artık geceleri sürekli uyanıp uyanıp geri dalamamalar başladı uyanıyorum uyuyamıyorum tam uyuyorum bi saat iki saat sonra geri uyanıyorum yine uyku haram allahtan ödemim yok çok şişerlerdi çevremdekiler belki son haftalarda oluşur ödem falanda
Aynen canım hem bi an önce gelsinler istiyoruz hem ne kadar geç gelse o kadar iyi diyoruz 😂 Doğuma yakın daha da artacak o uyku düzensizliği canım vücut kendini doğum sonrasına hazırlıyor geceleri sık sık uyanırsın, en ufak sese harekete kalkarsın. Son haftalar daha da sinir bozucu oluyor uyku konusunda. Normal de ağırdır benim uykum şimdi gelip başucumda biri dursa çocuklar eşim falan gölgesini hissedip uyanıyorum 🤦

Benim öncekilerde kilo çok aldım ödem hiç yoktu. Bunda pek kilo almadım ama aşırı ödem oluştu. İlla olacak diye birşey yok yani canım olmayadabilir inşallah olmaz da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar