Şeker yüklemesı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep159 tarafından oluşturulan Şeker yüklemesı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,326 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesı
Konbuyu başlatan Zeynep159
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şeker yüklenmesini yapayım mı kararsizim içilen sıvının bebeğe zarar verdiğini okumuştum bir şey çıkmasa bile o sıvı yüzünden oluşabiliyormuş doğru mu

Sümeyraa

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şeker yüklenmesini yapayım mı kararsizim içilen sıvının bebeğe zarar verdiğini okumuştum bir şey çıkmasa bile o sıvı yüzünden oluşabiliyormuş doğru mu
Benimde doktorum 18 kasıma randevu verdi düşün dedi istersen yapalım ama bn yapmak istemiyorum bende zarrali diye duymuştum

...

Moderator
Mod
rank
Arkadaşlar şeker yüklenmesini yapayım mı kararsizim içilen sıvının bebeğe zarar verdiğini okumuştum bir şey çıkmasa bile o sıvı yüzünden oluşabiliyormuş doğru Bende karasızdım ama suyum fazla olduğu için doktor ısrarla yap dedi.mecbur yaptıracaım canım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım çevremdede herkes yaptırdı hiç birinde sıkıntı çıkmadı bi oturuşta 4 5 tane baklava yiyen biri olarak onu dert etmek benim için saçma olurdu bu mantıkla bu zararı olmayacağını düşandüm olsa neden yapılmasını istesinlerki. Yaptırdığım zaman birisi yapmak istemedi doktor ısrar etmişti ama yaptırmadı risk kağıdı imzalattı birde

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım çevremdede herkes yaptırdı hiç birinde sıkıntı çıkmadı bi oturuşta 4 5 tane baklava yiyen biri olarak onu dert etmek benim için saçma olurdu bu mantıkla bu zararı olmayacağını düşandüm olsa neden yapılmasını istesinlerki. Yaptırdığım zaman birisi yapmak istemedi doktor ısrar etmişti ama yaptırmadı risk kağıdı imzalattı birde
İnan bende anlamıyorum alt tarafı bi tane meyveli soda ile aynı tadı şekeri neymiş Canan Karatay yaptırmayın demiş zararlı aynı Canan Karatay kelle paça için korona olmazsınız diyordu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Oqlumda yaptrdm werilen icecekte içtim hiç bi problem cikmadi şuan 3bucuk yaşında sekerimz felanda yok çok şükür. Şimdiki qebeliqmde şehir hastanesine qidiyrm kanda baktılar içecek icmedm wermediler.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar