Sorum var Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olsun annesi çok şükür sağlıklı Doğdu Ya sen onu bol bol emzirip yedirirsen kocaman olur❤😊
VAlla hiç birakmym zaten kan şekeri fln düşer diye sağol canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️🥰 rabbim kimsenin ocağını kör bırakmasın

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın canım benim inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️🥰 inşallah küçük doğdu ama iyi çok şükür ya 🥰❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağolasın canm bnm ikinci sezeryan olmsydi bu normal doğum olurdu su patladı sancı açılma vardı ama çok şükür bebeğim iyi ya 💞💞💞💞💞💞
Olsun canım sen iyiysen bebeğin de iyiyse gerisi önemli değil 😘🥰

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Allah bagislasin canim
Sağol canım benim doğdu bebeğim şükür iyi kuveze konulmadı yanımda şimdi çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ş

Şükür iyyim kuzum bende bugun babamgille kuzenimin nişanı için köye gideceğiz yol hazırlığı yapıyoruz sen nasılsın ne var ne yok valla canım demet neden gitti bilmiyorum ki
Ne guzel eglence var Benda iyiyim surekli grip grip benim arkadas hep yanimda cok biktim. Demet icin uzuldum valla bide yeri ayri ozleyorum

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Evet yoktum bayadir geri döndüm iyi diyim iyi olalim mesaji baya olmud yazali cevapimi görürmüsün bilmiom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar