Sorum var Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,179 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selam canlarim anneslar nasilsiniz. Demetim Hulyam siz nasilsiniz ozledim sizi
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan demdem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bazi seylerden dolayi gitmistim geri geldim ama sen nasilsin görüsmiyeli🥰🤩😍canim benimmm
Ne kadar mutlu oldum anlatamam gerçekten çok sevindim iyi ki geldin hoş geldin çok şükür canım benim iyi güzellik uğraşıp duruyoruz işte iki gün önce ev yaptırmaya başladık evimiz yapılıyor çok şükür onunla uğraşıyorum öyle işte vallahi yarın Bursa'da i kaynımın nişanı var oraya gideceğiz yani Kütahya ya hazırlık işçi yemek fln yoruldum

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar mutlu oldum anlatamam gerçekten çok sevindim iyi ki geldin hoş geldin çok şükür canım benim iyi güzellik uğraşıp duruyoruz işte iki gün önce ev yaptırmaya başladık evimiz yapılıyor çok şükür onunla uğraşıyorum öyle işte vallahi yarın Bursa'da i kaynımın nişanı var oraya gideceğiz yani Kütahya ya hazırlık işçi yemek fln yoruldum
Aaaa ne güzel agiz tadiyla oturun insallah balim benee mutlu oluyorum böylr güzel seyler duydukca cansin🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun eviniz canım benim gönül rahatlığıyla oturun inşallah 🤲❤️😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı olsun eviniz canım benim gönül rahatlığıyla oturun inşallah 🤲❤️😘
Oy canım benim 💕 çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah imkanlar yeterse eşya vs alır geceriz yoksa da yaza hayırlısı olsun tabi buna şükür teşekkür ederim ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaaa ne güzel agiz tadiyla oturun insallah balim benee mutlu oluyorum böylr güzel seyler duydukca cansin🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥲
Sağolasın canım benim 💕 teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah 😘😘😘 ah bende çok mutluyum bir yerlerden başladık şükür

Sağolasın canım benim 💕 teşekkür ederim canım Allah razı olsun inşallah 😘😘😘 ah bende çok mutluyum bir yerlerden başladık şükür

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Oy canım benim 💕 çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah imkanlar yeterse eşya vs alır geceriz yoksa da yaza hayırlısı olsun tabi buna şükür teşekkür ederim ya

🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar