Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,701 kez görüntülenmiş, 237 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızmayın lakabı bu
Kızmayın lakabı bu
Yazdığın doğruysa orda bı can hayatla mücadele ediyor acın var anlıyoruz ama git kahve iç hava al toparla kendini adam akıllı açıklama yap ki burda onu seven herkes duasını yasinini okusun normalde ister salak ister aptal dersin o sizin aranızda ama burdaki herkes onu seviyor ve merak ediyor ya hicbisey yazmayacaktin yada yazdın bütün hamileler korkuyoruz onun için adam akıllı düzgün açıklama yap ahimizi alma

Sybm

Guest
rank
Canim gerçekten inanmak çok zor ama ve bn inanmıyorum sen sibelsin ve bize şaka yaptım diyceksin bı insan o kadar uzgunken yogunbakimda bir yakını yatarken böyle konuşmaz milletide üzme gel artık doğruyu söyle şaka yaptım diye post aç yani cidden inandırıcı değil bir sürüde hamile bayan var inanıp üzülen egerki dediğim gibi sakaysada burdaki insanların tepkisi hiç iyi olmaz bnce cunku yanlış bu yapilan
Bakın 2 evladım var benim sizleri tanımam sizlere yalan borcum yok teyze. Dedi telefonda uygulamada arkadaşları var dua iste hepsi hamile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Orada bir isler donuyor usluba bak kadin ne durumda salak filan diyorsunuz oyle lakap mi olur olsada buraya yazilirmi ayip ya farkli seyler var gibi saglikli olsunda geriisi onemli degil!
Aynen öyle kuzum ya dalga gever gibi bide lakabı bu demiş kafayı yicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bakın 2 evladım var benim sizleri tanımam sizlere yalan borcum yok teyze. Dedi telefonda uygulamada arkadaşları var dua iste hepsi hamile
Ya arkadaşım tanimazsin eyvallah bizde seni tanımayız ama üslubuna bak ya insan yoğum bakımda olan birine gelip burda salak filan yazar mı her şeyi geçtim bide çok nirmal bir gün gibi lakabı bu diyorsun düzgün bir açıklama yap bari aklımızı aldın burda

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızmayın lakabı bu
Başliycam lakabına kardeşim bizim içimiz gitti burda sen o odurumdayken nasıl lakabıyla hitap ediyosun bizde anlamaya çalışıyoruz dalga geçer gibi yazı yazıyosun aklımız çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bayan emin olun Sibel böyle n bir şaka yapmaz
Ozamn sizde düzgün bir şekilde dalga geçer gibi konuşmadan güzelce anlatın yarım saattir aklımız çıktı açıklamada yapmıyosun sadece kaybettik yazmışsın ne bekliyorsun tabiki böyle tepkiler vericez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bayan emin olun Sibel böyle n bir şaka yapmaz
Yapmaz yapmaz da hanımefendi ben hala sizin bu kadar ciddi bir durumda salak lakabını kullanmanıza şaşırdım açıkçası lütfen bize düzgün bir açıklama yapar mısınız ya o enişteniz sizin yaninxa bir an önce gelsin yada siz gidin . Bu kadar insanın gece gece vebalini giriyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar