Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,730 kez görüntülenmiş, 237 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Selamun Aleykum Sibel ameliyatta dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sybm

Guest
rank
Yapmaz yapmaz da hanımefendi ben hala sizin bu kadar ciddi bir durumda salak lakabını kullanmanıza şaşırdım açıkçası lütfen bize düzgün bir açıklama yapar mısınız ya o enişteniz sizin yaninxa bir an önce gelsin yada siz gidin . Bu kadar insanın gece gece vebalini giriyorsunuz
Eniştem 6 yaşındaki olanın yanına gştti çok korkuyor annem öldü diyor kaynanası burda eniştem yazar gelince

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bakın 2 evladım var benim sizleri tanımam sizlere yalan borcum yok teyze. Dedi telefonda uygulamada arkadaşları var dua iste hepsi hamile
Ya sabır ya şu telefonu Sibel ablanın eline ver o bize anlatsın almanyadan yeni gelmişin gibi Türkçemi bilmiyon nedir anlatamıyon saçma sapan salak diyosun yaşanan çok normal gibi lakap diyosun salak saçma anlatamıyosun bile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eniştem 6 yaşındaki olanın yanına gştti çok korkuyor annem öldü diyor kaynanası burda eniştem yazar gelince
Tamam haber bekliyoruz düzgünce yazın bize

Sybm

Guest
rank
Ya sabır ya şu telefonu Sibel ablanın eline ver o bize anlatsın almanyadan yeni gelmişin gibi Türkçemi bilmiyon nedir anlatamıyon saçma sapan salak diyosun yaşanan çok normal gibi lakap diyosun salak saçma anlatamıyosun bile

Ben Türkçe az biliyorum kürtçe biliyorum ben

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Hay ağzına eline sağlık Sabriye ya bu ksadin beni deli etti gece gece yazmasın net bişey biliyorsa yazsın artık ya da sussun bizi de çigrimizdan çıkarmasın

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Ben Türkçe az biliyorum kürtçe biliyorum ben
Eyvah o zaman sen kürtçe yaz bize bilen birisi tercüme etsin gerçekten bi sürü hamile kadın merak ettik valla sol kasığıma batar girdi üzüntüden insan kendi yerine koyuyor yavruları da var akıl alıcak bir kaza değil umarım düzelir 4 gözle yazılanları okuyorum iyi haber gelir diye

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Tamam sen Kürtçe yaz canım anlayan illaki vardır o çevirir bize
Burdaki hesaplarda diğer sosyal medya gibi çalınabiliyor mu acaba cnku aklı başında biri böyle sacmalamaz durur düşünür hepimiz burda seferber olduk linç ediyoruz onu hatta bekler adım akıllı bı açıklama yazar çıkar bunun yazdıklarını çocuk yazar anca

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar