Sezaryandan sonra gobek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sezaryandan sonra gobek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,594 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryandan sonra gobek
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 4 bucuk ay oldu ve hala adet olamadim olamadigim gibi de gobek kaldi emzirmeden dolayi olamassin dedi doktir 1 yil kadar ilac var aslinda olmam icin ama bebege gecer diye icmiyorum bu gobek adet olursam gider mi acaba
Adet olma ile alakası varmı bilmiyorum ama ben doğum yaptıktan kısa bir süre sonra eski kiloma dönmüştüm ama 3. ay adet olmaya başlamıştım

Kizlar 4 bucuk ay oldu ve hala adet olamadim olamadigim gibi de gobek kaldi emzirmeden dolayi olamassin dedi doktir 1 yil kadar ilac var aslinda olmam icin ama bebege gecer diye icmiyorum bu gobek adet olursam gider mi acaba
O skntıyı bende yaşadım canım 4 ay boyunca bende olmadım strese giriyordum göbeğim gitmiyor diye 4 ay sonra oldum ama göbeğim hala var sinir oluyorum

D

Der.. S...

Guest
Ben iki buçuk ay olmadım göbegim duruyordu ama adet oldugum gibi 7 8 kilo verdim ama bazı annelerde süt verdigi için olmuyor bence takma ilaçda sakın içme bebege günah
Birde dikişlerin iyi durumdaysa spora başla yavaş tan anca gider ve korse cözüm

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki buçuk ay olmadım göbegim duruyordu ama adet oldugum gibi 7 8 kilo verdim ama bazı annelerde süt verdigi için olmuyor bence takma ilaçda sakın içme bebege günah
Birde dikişlerin iyi durumdaysa spora başla yavaş tan anca gider ve korse cözüm
Ay cnm keske zamanim olsa aksam yemegini zor yapiyorum dikislerim dogum yaptigi.da biraz acildi ara ara agrim var ilac zararli diyor zaten bekliycem artik

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ben de dogum yaptım 3 çocuğum dada 9 aysonra adet oldum ama benimde göbek kaldı bide okadar karnımı sardıgım halde
Ben karnımı 40 gün başlamıştım doğumdan sonra hiç göbeğim kalmamıştı ve adet düzenim de hiç bozulmamış ti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ben de dogum yaptım 3 çocuğum dada 9 aysonra adet oldum ama benimde göbek kaldı bide okadar karnımı sardıgım halde
Ben karnımı 40 gün başlamıştım doğumdan sonra hiç göbeğim kalmamıştı ve adet düzenim de hiç bozulmamış ti

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum benim bebegim 3 aylık olacak 2 kere adet oldum ve sadece emziriyorum ve gün boyu hareket halindeyim ama benim göbeğim daha gitmedi şuan 10 kilo fazlam var 😫 sinir oluyorum ya😢tahminim1 seneye anca eski kiloma dönecem. Ama vücuttan vücuda değişiyor belki sen daha hızlı verirsin balım takma kafana elbet gidecek ister 4 ay sonra ister 2 sene sonra sıkma canını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb su geçirmez bant kullanan oldumu
Ameliyat sonrası doktorun taktığı bandı diyorsun demi canım ben kullandım 1 hafta sonra gittim çıkardı doktor bidaha takmadi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar