Sezaryandan sonra gobek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Sezaryandan sonra gobek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,590 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezaryandan sonra gobek
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Ayaz annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum benim bebegim 3 aylık olacak 2 kere adet oldum ve sadece emziriyorum ve gün boyu hareket halindeyim ama benim göbeğim daha gitmedi şuan 10 kilo fazlam var 😫 sinir oluyorum ya😢tahminim1 seneye anca eski kiloma dönecem. Ama vücuttan vücuda değişiyor belki sen daha hızlı verirsin balım takma kafana elbet gidecek ister 4 ay sonra ister 2 sene sonra sıkma canını
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ameliyat sonrası doktorun taktığı bandı diyorsun demi canım ben kullandım 1 hafta sonra gittim çıkardı doktor bidaha takmadi
Evet yeni doğum yaptım dun geldim evime kac gün sonra duş alinyo bilgi verirmişnz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Evet yeni doğum yaptım dun geldim evime kac gün sonra duş alinyo bilgi verirmişnz
Canım doktor bandı yapıştırdı eve gider gitmez bile yapabilirsin sıkıntı olmaz demişti Vala yanlış hatırlamıyorsam 2. Gün hızlı Bi şekilde sadece hastane kokum gitsin diye yapıp çıkmıştım çok buharda kalma hemen hızlıca gir çık canım

Doğumdan sonra düzenli 4 buçuk Aydır adet oluyorum ama gram göbek gitmedi yaz geldi iyice sinirlerim bozuluyor kışın kamufule etmek kolaydı şimdi napcaz bilmiyorum göbek gitmiyor
Evet ya hangi tişörtü giysem ben burdayım diyor😖😖siyah renklere sığınacaz artik🤣

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzum benim bebegim 3 aylık olacak 2 kere adet oldum ve sadece emziriyorum ve gün boyu hareket halindeyim ama benim göbeğim daha gitmedi şuan 10 kilo fazlam var 😫 sinir oluyorum ya😢tahminim1 seneye anca eski kiloma dönecem. Ama vücuttan vücuda değişiyor belki sen daha hızlı verirsin balım takma kafana elbet gidecek ister 4 ay sonra ister 2 sene sonra sıkma canını

Ameliyat sonrası doktorun taktığı bandı diyorsun demi canım ben kullandım 1 hafta sonra gittim çıkardı doktor bidaha takmadi
Kaç kilosun canım? Benimde göbegim var biraz 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.