Sezeryan oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde alya tarafından oluşturulan Sezeryan oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,141 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Sezeryan oldum
Konbuyu başlatan alya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

alya

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanda zor bir daha doğurmaya gixum almıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Hem normal doğum ağrısını suni sancıyi saatlerce çekip sonra sezeryana alınmak da çok kötü bişey 🤦🙄😓

Bol su içmen gerekiyor vücudundan narkozu atmak için. Ayrıca nescafe ve parol iç
Hem Türk kahvesi hemde Nescafe çok içiyorum canım 🤦🙄

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hem normal doğum ağrısını suni sancıyi saatlerce çekip sonra sezeryana alınmak da çok kötü bişey 🤦🙄😓

Çok fazla içip kafein krizine girme bu seferde günde 2 veya 3 kere. Kalbine ve vücuduna zarar verir

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5gun önce sezeryan oldum aşırı baş ağrısı yaşıyorum benim gibi bu ağrıyı yaşayan oldumu lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🙄🙄 aşırı kötüyüm bebeğimle ilgilenemiyorum kafayı yiyecek durumdayım ilk iki gün hastanedeydim.sadece dikişlerim ağrıyordu eve geldim bu baş ağrısı başladı.doktora söyledik normal dedi
Dayanılır gibi deil 😓🤦🙄sacimdan sürüklüyorlar sanki😓
Baş ağrın narkozdandır . Kahve iç bol bol vücut narkozu atana kadar sürecek ne yazık ki

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

O daha kotu iki doğumu birden yasiyon

Baş ağrın narkozdandır . Kahve iç bol bol vücut narkozu atana kadar sürecek ne yazık ki
Ben amaliyattan cikinca kusarim öyle atarım narkozu çok iyi oluyor rahatliyorsun

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5gun önce sezeryan oldum aşırı baş ağrısı yaşıyorum benim gibi bu ağrıyı yaşayan oldumu lütfen yardımcı olur musunuz 🤲🙄🙄 aşırı kötüyüm bebeğimle ilgilenemiyorum kafayı yiyecek durumdayım ilk iki gün hastanedeydim.sadece dikişlerim ağrıyordu eve geldim bu baş ağrısı başladı.doktora söyledik normal dedi
Beni doğumun ertesi günü anestezi dr aradı baş ağrısı yada başka ağrı var mi diye ilaç almaya rağmen geçmeyen ağrı olursa bize başvur dedi bende sırt ağrısı çok oldu

Ayrıca kahve tüket dedi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Beni doğumun ertesi günü anestezi dr aradı baş ağrısı yada başka ağrı var mi diye ilaç almaya rağmen geçmeyen ağrı olursa bize başvur dedi bende sırt ağrısı çok oldu

Ayrıca kahve tüket dedi
Sırt ağrım da çok var canım ama baş ağrısı çok kötü doktor normal dedi ilaç da aldım gecmiyo işte 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.