Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma nisa tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,067 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası aşırı gaz yapma problemim var acil cvp bekliyim cok sık oluyo.napicam böyle
Konbuyu başlatan Fatma nisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bi saatte 100 u geçkin. Allahtan eşim yok şehir dışı. Acayip utanç verici ya.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uzak hastane bebeklegitmek zor .kalça cikikliga gidince muayene olacam. Kasımın sonlara doğru.

Uzak hastane bebeklegitmek zor .kalça cikikliga gidince muayene olacam. Kasımın sonlara doğru.

Mantık li topluyo galiba berbat bi durum
Anladım canım o zamana kendi kendine geçer belki. Yani öyle ama elinde olan birşey değil sonuçta

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç ağrım yok ikinci sezerysn im bu okadar kolay oldu ki yüz üstü falan yatıyorum. Sanki ameliyat olmadım. Ama bu gaz devamlı rahatsız ediyo. Bide kalça çevremde sivilce gibi kabarcik lar çıktı. Sıkıntım bunlar dikisim le çokşükür problemim yok

Yarım belden iğneyle uyuştum çok iyi ilki genel narkoz uff o ilk yürüyüş mahvetti
Alerji mi oldu acaba canım alerji de bağırsakları etkiler ihmal etme sıcak tut kendini bi doktora görün gittiğinde

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Kimyon ye canım birebir
Toz halinde mi yicem biseye katip mi .ilgin için teşekkür ederim bu arada❤

Sezeryan sonrası çok normalmis verilen anestezi yi bu şekilde atiyosun
Baş ağrısı şeklinde atıliyodediler .onu da yaşadım beynim sokuluyo sandım.

Sezeryan sonrası çok normalmis verilen anestezi yi bu şekilde atiyosun
Baş ağrısı şeklinde atıliyodediler .onu da yaşadım beynim sokuluyo sandım.
Sezeryanda bagirsak çıkıyormu
Hayır sonuçta kesik atılıp bebekçıkınca bağırsaklar havaile temas ediyo. Karin açılınca soğuk ortam ameliyat hane. Dişlerim titriyordu okadar soğuk tu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar