Sorum var Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İsmihan tarafından oluşturulan Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,611 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sezeryan sonrası sırt ağrısı .Kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum varmı bunun bir çaresi
Konbuyu başlatan İsmihan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Merhaba kızlar sezeryan olalı 9 gün oldu sırt ağrısından ölüyorum var mı bunun bir çaresi😢
Bende epidural olmuştum acil ameliyata alındığım için uyuşma şeklini sormadım spinalde çok sorun çıkmıyor ama epidural de sızıntı oluyormuş ağrının sebebi o.
Sert kahve agrini azaltır bol miktarda kafein ve ılık duş önermişti doktorum. Hastahane den çıkmadan 2 defa duş aldım çıktıktan sonra da hergün duşa devam ettim vücudu gevşetip rahatlatıyor.(su geçirmez bant vardı Sezeryan yerine) ne kadar çok hareket o kadar çabuk iyileşmeni sağlıyor ama kendini yorma sakin nede olsa Sezeryan ağır bir ameliyat birden iyi olamıyorsun yaklaş 1 ay sürüyor hareketlerindeki kısıtlılık.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acısını çok güzel aldı ama. Dedim sondayı narkoz verildikten sonra takın adam haber yollamış madem belden istemiyor sonda şimdi takılacak diye 😂
Sonda takilmasındansa tekrar Sezeryan olmayı tercih ederim 😀😃😄
Kat kat kesilmekten korkmuyorum sonradan korktuğum kadar.
Çok çektim o meretten😄😃😀

İnşallah canım ya

Çok fazla ağrı kesici kullanmak istemiyorum hareketsiz kalmam mümkün değil çünkü bebişlerim ikiz biri uyusa birisi uyanıyor 🙁
Allah kolaylık versin 🤲🏻 çok zordur eminim ama çokta güzel birşey ya ikiz

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende epidural olmuştum acil ameliyata alındığım için uyuşma şeklini sormadım spinalde çok sorun çıkmıyor ama epidural de sızıntı oluyormuş ağrının sebebi o.
Sert kahve agrini azaltır bol miktarda kafein ve ılık duş önermişti doktorum. Hastahane den çıkmadan 2 defa duş aldım çıktıktan sonra da hergün duşa devam ettim vücudu gevşetip rahatlatıyor.(su geçirmez bant vardı Sezeryan yerine) ne kadar çok hareket o kadar çabuk iyileşmeni sağlıyor ama kendini yorma sakin nede olsa Sezeryan ağır bir ameliyat birden iyi olamıyorsun yaklaş 1 ay sürüyor hareketlerindeki kısıtlılık.

Sonda takilmasındansa tekrar Sezeryan olmayı tercih ederim 😀😃😄
Kat kat kesilmekten korkmuyorum sonradan korktuğum kadar.
Çok çektim o meretten😄😃😀
Bende bende sezeryandan korkmadım sondadan korktuğum kadar 😂 tek aklımda kalan şey sondanın yaşattıkları oldu 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar