sezeryanda genel anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde hayt tarafından oluşturulan sezeryanda genel anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,195 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı sezeryanda genel anestezi
Konbuyu başlatan hayt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

hayt

Kayıtlı Üye
rank
selamun aleyküm. ikiz gebeyim ve 35. haftanin icindeyim. genel anestezi istiyorum dogumumda.. uyandığımda herşey bitmis olsun istiyorum.Ama epuduralde istiyorum tek korkum o masada ayık olmam ve zamanin durması heme bitmiycekmis gibi hissetmek. ne yapmaliyim lütfen destek olun bana😭

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Yani cok gerekli bir durum olmadikca genel anestezi yapmiyorlar diye biliyrm cunku bebege geciyormus etkisi. genelde belden uyusma oluyor Ama annenin istegine gore yaparlarsa bilemem Sahsi fikrim genel yapmayin ikiz hamilelik kimbilir ne kadar zordur ama cogu bitmis sabredin

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
selamun aleyküm. ikiz gebeyim ve 35. haftanin icindeyim. genel anestezi istiyorum dogumumda.. uyandığımda herşey bitmis olsun istiyorum.Ama epuduralde istiyorum tek korkum o masada ayık olmam ve zamanin durması heme bitmiycekmis gibi hissetmek. ne yapmaliyim lütfen destek olun bana😭
Canım ilkim geneldi çok zor toparlandim benden mi kaynaklı yoksa genel olduğu için mi bilmiyorum evet herşey olup bitmiş bı şekilde uyaniyorsun ama aynı zamanda müthiş yüksek bı ağrıyla uyanmıştım ben kesilen yerin agrisini bi anda hissetmeye başladım ve gerçekten çok ağırdı benim için ikinciside belden uyuşmali oldu kestiklerini hissettim ama herhangi bir ağrı hissetmedim ameliyat sırasında zaten biri sürekli seni lafa tutuyor sorular soruyor onu hissetmeyesin diye seni sana bırakmıyorlar yani ben belden uyuşmalida çok rahat toparlandim üç saat sonra ayaktaydim yani bence çok gerekmedikçe genel isteme Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

nursen

Kayıtlı Üye
rank
benim de 2 si genel olmuştu.ilk uyandığımda hala doğurmadım sandım hemen ayaklandım fakat ikincisinde ağrılar beni bitirmişti.15 gün iki büklüm yürüdüm her doğum farklı yaş olsun doktor olsun çok farkediyor.3.ye hamileyim doktorlar uyuşmalı yapacaklarını söylüyorlar fakat tırsıyorum hissederim sonrasında baş ağrısı bel ağrısı korkuyorum 😔

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kendin nasıl istersen öyle yap bnce cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar