Sorum var Sigara

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,242 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sigara
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar hamilelikte doğuma kadar sigara içen oldu mu sürekli bırakmak isteyipte bırakmayan oldu mu merak ediyorum çünkü ben bırakamadım 31+5 im ama çocuğa çok zarar verir mi oyle asirida içmiyorum 1 paket kadar da değil 7 8 tane günde
Kuzum doktorun seni uyarmadimi kesinlikle sigarayı bırakman gerekiyor du bırak sigara içmeyi sigara içilen ortamlarda bile bulunmamak gerekiyor bebeğin sağlığını düşün lütfen

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktorun seni uyarmadimi kesinlikle sigarayı bırakman gerekiyor du bırak sigara içmeyi sigara içilen ortamlarda bile bulunmamak gerekiyor bebeğin sağlığını düşün lütfen
Yok doktorum sordu evet içiyorum dedim ama hiç bir şey söylemedi bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum malesef bende biliyorum kuzum çok zararlı ama elimde değil ki 😔

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Yok doktorum sordu evet içiyorum dedim ama hiç bir şey söylemedi bırakmak istiyorum ama bırakamıyorum malesef bende biliyorum kuzum çok zararlı ama elimde değil ki 😔
Bende içiyorum söyledim doktora sadece erken dogum yapa bilirsin dedi zaradan bişey demedi çok şükür 35 olduk erken doğum olmadı 😀bende istedim ama bırakamadım

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşallah bi şey olmaz ama onu görünce çok pişman olabilirsin böyle minik bir şeye nasıl dumanla zarar verdim diye. Ben içmiyorum ama ablam içiyor o da hamiş bırakamıyor anlıyorum seni.
İlk çocgum da içmiştim öok şükür bişey olmadı keşke bıraka bilsek 😢😢😢

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende içiyorum söyledim doktora sadece erken dogum yapa bilirsin dedi zaradan bişey demedi çok şükür 35 olduk erken doğum olmadı 😀bende istedim ama bırakamadım
Şükür ne güzel Rabbım yardımcımız olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk çocgum da içmiştim öok şükür bişey olmadı keşke bıraka bilsek 😢😢😢
Çok şükür tabi Allah tarafından gelen birsey bu oladabilir olmayadabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım inşallah bi şey olmaz ama onu görünce çok pişman olabilirsin böyle minik bir şeye nasıl dumanla zarar verdim diye. Ben içmiyorum ama ablam içiyor o da hamiş bırakamıyor anlıyorum seni.
Evet haklisin çok üzülürüm ama bırakamıyorum ki keşke birakabilsem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar