Şikayet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Şikayet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,056 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Şikayet
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar hanımlar😊 öncelikle herkese iyi akşamlar.Benim kızım 2 buçuk aylık oldu ama olana kadar da başıma gelmeyen kalmadı ne sarılığı kaldı ne mastiti ne basuru.Geçen bebek uyumuyordu eşime dedim kesintisiz uyumayı çok özledim o da dedi şikayet etme sürekli 🤦🏻‍♀️ Bu erkek milletine çare yok da benim de aklıma geldi burada saçma da olsa şikayetlerimizi yazıp rahatlayalım.Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar demiş atalarımız.Bizi biz anlarız.Mesela ben sürekli göğüs ağrısı çekmekten artık çok sıkıldım.Emzirmek güzel de ne çatlağı bitiyor ne mastiti her gece sağmaya kalkması bir an önce bebişim büyüsün de ek gıdaya geçeyim diye gün sayıyorum 🥲
Allah yardımcın olsun canım bikac ay zorlanacksin kuzum ne yapalım anne olmak kolay değil

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Boşken sağmıyorum bilerek zaten dün hiç durmadı akşamda uzun uyudu ben de yorgunluktan uyumuşum dolu kalınca gene taş gibi olmuş maalesef işte açamadım sabahtan beri ne masaj ne duş ne kompress ne ters emzirme işe yaramadı, herkes yaşıyor ama insan acı çekti mi yüreği sanki orada atıyor işte 🙃
Evet dikkat et sıtma ve ateşte yapıyor Allah yardımcın olsun 🌸

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ateşlenmeye başlamış antibiyotik verdi yarın da hastane pompasıyla sağacaklarmış, anne olmak cidden çok zor
Mastit nasıl bir şey kızım sol göğsümü hiç emmedi 48 günlük tam da sağmaya vaktim olmuyor düzgün boşaltamıyorum hastane nasıl açıyor yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ki kıyamıyo Allah'tan 😁😁 uyumasam bile uyumuş gibi yapıyorum 😄😄😄
Ben de 🤣🤣 ama ana yüreği kendim kalkıp alıyorum 🫣😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar