Şikayet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Şikayet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,057 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Şikayet
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay ilk baş kucağına alırken nazlanıyordu benim ki en son dedim bana yardım etmen lazım, dedi bir şey olursa seni teselli ederim ama kendimi edemem 😂 sanki Allah korusun bir şey olsa ben teselli olurum yani 🤦🏻‍♀️ Ben de her gün bir litre içerdim şimdi baktım ben bıraktığımda 7-8 liraydı şimdi 20 olmuş kızım baya tasarruf ettirdi ama emzirme bitsin yine devam 😂 Midye yemeyi çok özledim bir de çiğköfte en çok 3ü zorladı beni zaten 🥲

Çok geçmiş olsun valla öyle olursa ödüm kopar bayılıveririm ben herhalde 😱 gerçi inşallah çekebilir de rahatlarım biraz çekemezse genel cerrahiye gidecekmişim bir ton uğraş dur git gel yine 🥲
Geçti valla şükürler olsun kanal açıldı ama benim fındık hala emmiyor 😔 benim muhtemelen kist yüzündendi sende öyle olmaz ya Allah'ın izniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın canım sağdırdın mı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Geçti valla şükürler olsun kanal açıldı ama benim fındık hala emmiyor 😔 benim muhtemelen kist yüzündendi sende öyle olmaz ya Allah'ın izniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasılsın canım sağdırdın mı
Allah razı olsun, Sabah uyandığımda yüksek devirde sağdım pompayla kendiliğinden açıldı çok şükür 🥰 baktım yumuşadı öyle olunca gitmedim, aksi bi durumda dedim sağlık ocağına giderim ama olmadı.Çok geçmiş olsun size de Allah beterinden korusun 🤲 bazı bebekler emmiyor ben de kardeşim de 3-4 ay emmişiz annem hep mamayla beslemiş çok şükür sapasağlamız aklımız da elimiz de kolumuz da hiç üzülmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar