Şimdiden doğumdan korkmaya başladım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Şimdiden doğumdan korkmaya başladım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,621 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şimdiden doğumdan korkmaya başladım
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kubraaa

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
19+4 günlük hamileyim dogumum sezeryan olucak şimdiden belli oldu ve bende panik atak var çok korkuyorum ya narkozu verdikten sonra uyanamazsan ya hissedersem diye şimdiden korku sardi beni 🙈 biliyorum daha yolun başındayım ama çok korkuyorum esime diyorum ben doğuramam çok korkuyorum diye bu korkuyu atlatmak için ne yapmam lazım
Tam uyutacaklarsa uyanman zor olabilir ama yarı bayılma olacaksa gayet iyi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende kararsız kaldım önümde çok zaman var ama şimdiden korkuların içine kapıldım

Çok teşekkür ederim o zmaan bende gidiyim bir destek alıyım şimdiden doğuma kdar anca atarım belki korkuyu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belden o iğneyi yaparken çok acıdı mı doktorlar konuşurken bebeği çıkarırken o sarsilmalari hissettin mi
Rica ederim biraz rahatla ama şimdiden böyle olmaz Allah korusun bu panikle erken doğum bile yaparsın hiç öyle korktuğun gibi birşey değil benimde ilk doğumum ben gülüyordum ameliyathanede genel anestezi alırsan daha uzun sürer toparlanman spinal yada epidural olursan hemen bebeğini görebilir emzirebilirsin güçlü olman lazım çünkü seni bekleyen Bi bebeğin olacak hakkında hayırlısı olsun inşaAllah💛

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim biraz rahatla ama şimdiden böyle olmaz Allah korusun bu panikle erken doğum bile yaparsın hiç öyle korktuğun gibi birşey değil benimde ilk doğumum ben gülüyordum ameliyathanede genel anestezi alırsan daha uzun sürer toparlanman spinal yada epidural olursan hemen bebeğini görebilir emzirebilirsin güçlü olman lazım çünkü seni bekleyen Bi bebeğin olacak hakkında hayırlısı olsun inşaAllah💛
Teşekkür ederim doğru diyorsun çok çektiriyor zaten yaramaz kızım biran önce kucağıma almamın yolu dediğiniz gbi en doğrusu galiba kucağıma alıp daha popasina vurucam çok çektirdi diye 😀 ama evet erken doğum olasigini hiç düşünmemiştim birazdaha sakin olmaya çalışicam

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki de hissetmezsin agrılar bende spinal anesteziyle sezeryan oldum ve muhteşem birşey bebeğini doğduğu an görmek yinede sen hep Allahtan hayırlısını dile hangisi senin için hayırlı sağlıklı ve kolaysa Rabbim nasip etsin inşaAllah paniklemen içinde gebelik eğitmeninden destek alabilirsin çok faydası oluyor ben hamileyken covid oldum çok panik atak yaşadım çok faydasını gördüm canım
Ben de spinal düşünüyorum da narkozdan sonra bas ağrısı çok yasadiniz mi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
19+4 günlük hamileyim dogumum sezeryan olucak şimdiden belli oldu ve bende panik atak var çok korkuyorum ya narkozu verdikten sonra uyanamazsan ya hissedersem diye şimdiden korku sardi beni 🙈 biliyorum daha yolun başındayım ama çok korkuyorum esime diyorum ben doğuramam çok korkuyorum diye bu korkuyu atlatmak için ne yapmam lazım
Sezeryan olurken bebegini kucağına alacağın için hiç korku falan aklına gelmiyor 😊 bide son haftalarda artık doğsun diyosun agirlastigin için şimdiden düşünme hamilelik çok rahat doğunca biraz zorlanirsin ama şunu unutma toparlanacaksin ve iyileşeceksin bak ben 4 cm acilmam olduğu halde kordon dolanmış diye sezeryan oldum ve şimdi ikinci hamileliğim yine sezeryan olacağım zorluğunu bildiğim halde aklıma getirip huzuru mu bozmayacagim o zaman gelince düşünürüz 😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İnternetten baktım onada belden yapıyor acısı birşey değil çekerim acaba uyanıkken birşey hissedermiyim sesleri duyunca acaba panik atak yüzünden birşey olur mu belki saçma gele bilir ama ne bilim bir tuhaf ruha girdim ya
O zaman şöyle düşün bu kadar korkunç bişey olsaydı kimse çocuk sahibi olmak istemezdi bir de sen anesteziye felan değil bebeği kucağına Alcan ana odaklan aklına ne zaman kötü bir düşünce gelse gözünü kapak doktorun bebeğini kucağına verdi o anı düşün ne zaman kötü bişey olcak diye iç geçirecek olsan bebeğini hayal et rahatlatır birzz

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olurken bebegini kucağına alacağın için hiç korku falan aklına gelmiyor 😊 bide son haftalarda artık doğsun diyosun agirlastigin için şimdiden düşünme hamilelik çok rahat doğunca biraz zorlanirsin ama şunu unutma toparlanacaksin ve iyileşeceksin bak ben 4 cm acilmam olduğu halde kordon dolanmış diye sezeryan oldum ve şimdi ikinci hamileliğim yine sezeryan olacağım zorluğunu bildiğim halde aklıma getirip huzuru mu bozmayacagim o zaman gelince düşünürüz 😂
Doğru diyorsun aslında zaten zor geçiyor gebeliğim son zamanlar demek ki dediğin gbi doğsun diye bakicam😀

Ne güzel bir düşünce bende inşallah senin gbu düşünmeye başlarım 😀

Ne güzel bir düşünce bende inşallah senin gbu düşünmeye başlarım 😀
O zaman şöyle düşün bu kadar korkunç bişey olsaydı kimse çocuk sahibi olmak istemezdi bir de sen anesteziye felan değil bebeği kucağına Alcan ana odaklan aklına ne zaman kötü bir düşünce gelse gözünü kapak doktorun bebeğini kucağına verdi o anı düşün ne zaman kötü bişey olcak diye iç geçirecek olsan bebeğini hayal et rahatlatır birzz
Aselimi 4 gözle bekliyorum işte ne kdar iğneyi bele vurunca acırmi diye de düşünmeden edemiyorum 🙈 normal daha kötüymüş ağrı acidan öyle diyorsun bende iyi bari en azından normal olmucak diye mi acaba teselli etsm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar