Şimdiden doğumdan korkmaya başladım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Şimdiden doğumdan korkmaya başladım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,621 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şimdiden doğumdan korkmaya başladım
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kubraaa

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Benm de migrenim var gebeliğim ilk gününden beri çok serum yedim inşallah doğumdan sonra geçer böyle bu şiddetle agirmaz
Bende gebelikte çok acillik oldum berbattı serumla gözümü açıyordum bigün okadar çok ağladım ağrıdan duramıyordum doktora bu bebegi al istemiyorum bile demişim 🙈 inşaAllah geçer canım bebişinle şifa bulursun 🌸

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Bende gebelikte çok acillik oldum berbattı serumla gözümü açıyordum bigün okadar çok ağladım ağrıdan duramıyordum doktora bu bebegi al istemiyorum bile demişim 🙈 inşaAllah geçer canım bebişinle şifa bulursun 🌸
İki günde bir serum yiyorum baş ağrısı ve midem bulantısı içim kollarım mos mos artık doktor dedi doğuma kadar sürekli böyle serum takamayiz dedi bakalım hayirlisiyla biran önce alırız kucağımıza

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
İki günde bir serum yiyorum baş ağrısı ve midem bulantısı içim kollarım mos mos artık doktor dedi doğuma kadar sürekli böyle serum takamayiz dedi bakalım hayirlisiyla biran önce alırız kucağımıza
Normalde Türk kahvesini gebelikte çok tüketmeyin diyor Dr ama ben hergün bir çay bardağı içiyordum içine birkaç damla limon sıkarak o alıyordu başımın agrısına Dr Bi sakınca olmadığını söylemişti Bi sor istersen Dr gittiğinde belki sanada iyi gelir mide bulantım ilk 4 ay boğazım tahrişten kanıyordu çok fenaydı geçti sonrasında mide yanmam başladı ta ki doğum yaptığım güne kadar midem okadar yanıyordu ki kalbim sıkışıyor sanıyordum gece nefes alamıyorum çok zordu gerçekten bulantın için havuç süt soda leblebi dene canm belki işe yarar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar