Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 melek annesi tarafından oluşturulan Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,714 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum
Konbuyu başlatan 3 melek annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta carsambq gunu beta hcg 276 cikti kimyasal gebelik olabilirmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimse yokmu acaba😔
İki gün sonra tekrar hcg vermeniz lazım iki kat artmışsa kimyasal hamilelik değil.. Ben kimyasal hamilelik geçirdim daha önce ilk beta hcg em 35 çıkmışdı iki gün sonra tekrar hcg verdim iki kat artmak yerine 34 de düşdü.. Dr emin olamadı 2 gün sonra 3 cü defa tekrar hcg verdim 0 a düşmüşdü artık emin olduk kimyasal hamilelik olduğundan..

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bu kimyasal gebeliği ilk kez sende duyuyorum umarım en yakın zamanda güzel haberler alırsın doktorun dan bizleri de sevindirirsin allhım kalbinden geçeni gönlüne göre hakkında hayırlı kılsın 🤗🤗

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkeze cok teşekkür ederim dr soyledi olabilir diye başka test yaptirmadim vee adet gormedim daha

Neden böyle bir kanıya vardın? Ben bebeğimi değeri 18 iken öğrendim. Beta değeri ile kimyasal gebelik olup olmadığını nasıl anladınız?
Bir iki yazida okudum boyle cok az hamilelik olabiliyormuş

Neden böyle bir kanıya vardın? Ben bebeğimi değeri 18 iken öğrendim. Beta değeri ile kimyasal gebelik olup olmadığını nasıl anladınız?
Doktor dedi olqbilir diye

B

Bbb

Guest
Herkeze cok teşekkür ederim dr soyledi olabilir diye başka test yaptirmadim vee adet gormedim daha

Bir iki yazida okudum boyle cok az hamilelik olabiliyormuş

Doktor dedi olqbilir diye
Ay bu doktorların kesin olmadan konuşmaları tam felaket tellalları ya. Tekrar değerine baktır canım.

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gecen hafta carsambq gunu beta hcg 276 cikti kimyasal gebelik olabilirmi

Kimse yokmu acaba😔
Ben Ocak ayında geçirdim kimyasal gebelik sürekli kanamam vardı hatta bayılıyorum sürekli kese gorunmuyordu kan yesti idrarda çikiyordu ama kese yoktu

Ben Ocak ayında geçirdim kimyasal gebelik sürekli kanamam vardı hatta bayılıyorum sürekli kese gorunmuyordu kan yesti idrarda çikiyordu ama kese yoktu
Hcg hiç yukselmiyordu haftadasaglikocagina gidip kan veriyordum

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank

Hcg hiç yukselmiyordu haftadasaglikocagina gidip kan veriyor
Anladim canim gecmis olsun icimi rahatlattin valla

Bide haftasindan kucuk 1 eylul san adet tarihim kan verdigim de 3 bucuk haftalik bile degildi yani dr oyle demisti

Tüm sayfalar yüklendi.