Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 melek annesi tarafından oluşturulan Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,723 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce ben kimyasal gebelikmi yasiyorum
Konbuyu başlatan 3 melek annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Herkeze cok teşekkür ederim dr soyledi olabilir diye başka test yaptirmadim vee adet gormedim daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki yazida okudum boyle cok az hamilelik olabiliyormuş

Doktor dedi olqbilir diye
Doktor bi kere kan testi alıp hcg ye göre bunu diyemez ki ne kadar geçti adetinin üstünden bide mutlaka yarın ikinci bi test yap sağlık ocağı yada hastanede oradaki hcg nin artışına göre belli olur

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bi kere kan testi alıp hcg ye göre bunu diyemez ki ne kadar geçti adetinin üstünden bide mutlaka yarın ikinci bi test yap sağlık ocağı yada hastanede oradaki hcg nin artışına göre belli olur
Kucuk cikinca dedi 27 eylulde olmam lazimdi iste 1 haftq falan gecti

Ay bu doktorların kesin olmadan konuşmaları tam felaket tellalları ya. Tekrar değerine baktır canım.
14 dunde gideceğim kesin ozaman belli olur

Bide mulaka size yazarim tekrardan saolun cok teşekkür ederim herkeze icim rahatladi

Bide mulaka size yazarim tekrardan saolun cok teşekkür ederim herkeze icim rahatladi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Cnm geç döllenmede olabilir tabi karar senin ama böyle bi şüphe varsa 14e kadar bekleme aile hekimine git kan testi yaptır orda çıkar kan değerin zaten değerin öyle çok düşükde degil

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geç döllenmede olabilir tabi karar senin ama böyle bi şüphe varsa 14e kadar bekleme aile hekimine git kan testi yaptır orda çıkar kan değerin zaten değerin öyle çok düşükde degil
Biraz sizin dediginiz gibi düşünüyorum birazda hamile gibi hissediyorum kendimi zaten bu zamana kadar adet te olmadim belki gider yaptiririm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Biri mene anlatsin bu kimyasal gebelik ne demek?
Kimyasal gebelik, hamileliğin başlangıç haftalarında gerçekleşen erken dönem düşükler için kullanılan bir terim. Yumurta döllendiği zaman beta HCG adlı hormon seviyesi yükselmeye başlar. Beta HCG seviyeleri, testlerde görülecek kadar yüksek olduğu için pozitif gebelik sonucu alınır. Ancak kimyasal hamilelikolması durumunda gebelik testi pozitif çıksa da ultrasonda gebelik kesesi görülmez. Adet periyodunun bitiminden bir hafta sonra kanama olur ve hamilelik sona erer.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kimyasal gebelik, hamileliğin başlangıç haftalarında gerçekleşen erken dönem düşükler için kullanılan bir terim. Yumurta döllendiği zaman beta HCG adlı hormon seviyesi yükselmeye başlar. Beta HCG seviyeleri, testlerde görülecek kadar yüksek olduğu için pozitif gebelik sonucu alınır. Ancak kimyasal hamilelikolması durumunda gebelik testi pozitif çıksa da ultrasonda gebelik kesesi görülmez. Adet periyodunun bitiminden bir hafta sonra kanama olur ve hamilelik sona erer.
Ay anladim bendedede oyle olmuşdu canim amma rusiyada buna basqa ad deyilir ona gore kafam karişdi

Tüm sayfalar yüklendi.