Sorum var Sizce doğum olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Sizce doğum olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce doğum olur mu
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bende açılma yok ama ilaç kullanıyorum iğne de tedbir amaçlı sanada yazdilar mi canim bende endiseliyim yinede erken gelir mi diye 35.haftadayiz
Bugün çamaşırımda ıslaklık vardı.6 kere lavaboya gittim.surekli tuvaletim geliyor.hastaneye gittik.enfeksiyon kapmışım.Akıntım çok fazla.halim nolcak bilmem.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
D
Sevgili anneler Perşembe gununden beri 1santim açıklığım var ilerleme olmadı çok şükür ama sancılarım iki gündür çok vardı dün gece hastaneye gittim alttan muayne edildim iki kere nst girdim açılma aynıydı ve bu sefer nst de sancı çıkmadı serum verdiler agrilarima fayda etmedi iki doz gece iki doz da bu gece ciğer geliştirici kullanmış olucam ama bugün ki doktor kontrolünde bebek doğum pozisyonunda kanala yerleşmiş dendi ve alttan muayne sonrası sabah ve muayne sırası olmak üzere kahverengi lekelenmelerim vardı şimdi lekelenmem yok doktor nişan yerinde duruyor dedi ama bebegimin hareketleri artık eskisi gibi değil ve çok kasıyor sıkıyor kendini ara arada baskı hissediyorum biraz uzun oldu yazdıklarım ama kusura bakmayin lütfen şuan 33+4 günlüğüz doktor 34 u görelim artık doğum için hazırlık olabilir dedi ama yeterki 34 görelim bu benim yaşadıklarım nedir doğum olabilir mi yada bu şekilde zamanı doldurabilirmiyiz bilgisi olan varmı karnım zaten altta bilmiyorum böyle kala kaldım ve lütfen dua edin bizim için sevgiler
Stres yapma kuzum dediğin gibi bende 37. Haftaya kadar geldim şahsen hemde iki tane ciğer geliştirici ve 1 gece hastanede aldığım srrumlarla en sonda ani enfeksiyon çıkmasa sezeryans alınmsyıp suni ile açılmayı devam ettireceklerdi. Her şey Rabbimden ne zaman hayırlısı ise o zaman gelsin miniğin 🤲🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sevgili anneler Perşembe gununden beri 1santim açıklığım var ilerleme olmadı çok şükür ama sancılarım iki gündür çok vardı dün gece hastaneye gittim alttan muayne edildim iki kere nst girdim açılma aynıydı ve bu sefer nst de sancı çıkmadı serum verdiler agrilarima fayda etmedi iki doz gece iki doz da bu gece ciğer geliştirici kullanmış olucam ama bugün ki doktor kontrolünde bebek doğum pozisyonunda kanala yerleşmiş dendi ve alttan muayne sonrası sabah ve muayne sırası olmak üzere kahverengi lekelenmelerim vardı şimdi lekelenmem yok doktor nişan yerinde duruyor dedi ama bebegimin hareketleri artık eskisi gibi değil ve çok kasıyor sıkıyor kendini ara arada baskı hissediyorum biraz uzun oldu yazdıklarım ama kusura bakmayin lütfen şuan 33+4 günlüğüz doktor 34 u görelim artık doğum için hazırlık olabilir dedi ama yeterki 34 görelim bu benim yaşadıklarım nedir doğum olabilir mi yada bu şekilde zamanı doldurabilirmiyiz bilgisi olan varmı karnım zaten altta bilmiyorum böyle kala kaldım ve lütfen dua edin bizim için sevgiler
Allah yardımcın olsun kuzum benim 🤲 hiç üzülme rabbim öyle bir yardım ediyor ki nasıl geçtiğini anlamıyor sun bile, vakti zamanında sağlıkla al kucağına yavrunu inşallah canım benim 😍🤲

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Aminn cümlemizden razı olsun canım 🌺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasılma önlüyormuş erken gelmesin diye tedbir amaçlı canım progestan ve prulotan depot iğne, ciğer gelistirici 31.haftadan sonra vuruldum
Acilmam ilerlemedigi için bişi yapmadılar bana ama zaten doktor değiştiricem senin inşallah herşey gidiyordur canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün çamaşırımda ıslaklık vardı.6 kere lavaboya gittim.surekli tuvaletim geliyor.hastaneye gittik.enfeksiyon kapmışım.Akıntım çok fazla.halim nolcak bilmem.
Çok çok gecmis olsun canım inşallah geçer Rabbim sizinle olsun

Tüm sayfalar yüklendi.