Sizce eşler doğuma girmeli mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Sizce eşler doğuma girmeli mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,558 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce eşler doğuma girmeli mi ?
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bilemiyorum canım dediğim gibi okuduğumu paylaştım ama ben asla o ortama girmesini psikolojisiyle oynamayı istemem🤦‍♀️
Zaten psikolojisi kaldırmazsa kendisi de cesaret etmez canım yanlış anlama senin için yazmadım ben kendi fikrimi yazdım ben çok düşkünüm belkide oda bensiz birşey yapmak istemez hani normal doğum için hiçbirşey diyemem bilmiyorum çünkü ben sezaryan ile doğum yaptım ama kısmet olsaydı eşim girmeyi çok istemişti ilkinde 😊🙏 önemli olan o desteği hissetmek sanırım bilemiyorum rahat ederdim yanımda olsaydı 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk doğumda başıma masaj yapıyordu

Sonra oğluşun boynundaki kordonu gösterdi doktor mecburi sezeryan oluyor diye eşim en son bayiliyordu başımda 🤭🤭 ama güzel oldu ne güzel fotograflarimiz var ins. Girebilir Nur cum bende kızımda girsin istiyorum
Ne güzel bir anı kalmış canım keşke bizimde olsayydıı kısmet ama şükür sağ sağlim doğdu ya 😇🙏

Ayyy aynı biz valla😂💕😂
Çok güzel ama değil mi 🥰💞🙏

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Zaten psikolojisi kaldırmazsa kendisi de cesaret etmez canım yanlış anlama senin için yazmadım ben kendi fikrimi yazdım ben çok düşkünüm belkide oda bensiz birşey yapmak istemez hani normal doğum için hiçbirşey diyemem bilmiyorum çünkü ben sezaryan ile doğum yaptım ama kısmet olsaydı eşim girmeyi çok istemişti ilkinde 😊🙏 önemli olan o desteği hissetmek sanırım bilemiyorum rahat ederdim yanımda olsaydı 😇

Ne güzel bir anı kalmış canım keşke bizimde olsayydıı kısmet ama şükür sağ sağlim doğdu ya 😇🙏

Çok güzel ama değil mi 🥰💞🙏
Yok canım ne yanlış anlaması sıkıntı yok anladım ben senin ne demek istediğini 😘😘 ben bu tarz durumlarda yanımda yakınlarımı görünce yelkenleri indirip hiç güçlü olamam yabancılara karşı daha güçlü dururum hep oyüzdende istemiyorum aslında benimkide öyle cesaretli biri değil zaten mümkün değil girmesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ne yanlış anlaması sıkıntı yok anladım ben senin ne demek istediğini 😘😘 ben bu tarz durumlarda yanımda yakınlarımı görünce yelkenleri indirip hiç güçlü olamam yabancılara karşı daha güçlü dururum hep oyüzdende istemiyorum aslında benimkide öyle cesaretli biri değil zaten mümkün değil girmesi
Yaa maşallah sana valla bende güçlü duramam yani kimseyi istemem tanıdık ama eşimi görmeyi çok isterdim o an bir tek ona nazım geçiyor sanırsın çocuk oluyorum bazen 😅 Ama eşini de en iyi sen bilirsin dayanamaz dersen birde doğumda eşinle mi uğraşcan aslanlar gibi doğur çık kız 😍😍😅😅👍👍

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaa maşallah sana valla bende güçlü duramam yani kimseyi istemem tanıdık ama eşimi görmeyi çok isterdim o an bir tek ona nazım geçiyor sanırsın çocuk oluyorum bazen 😅 Ama eşini de en iyi sen bilirsin dayanamaz dersen birde doğumda eşinle mi uğraşcan aslanlar gibi doğur çık kız 😍😍😅😅👍👍
Eşimi görseydim ben genel anestezi alırdım kesin panik yapar ve çok ağlardım oyüzden farklı psikolojiyle doğuma girdim plansız sezeryan oldu spinal oldum ve hep kendime bu kadar kadın yapıyor bende yaparım ne olacak diye diye doğurdum çıktım 🤭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eşimi görseydim ben genel anestezi alırdım kesin panik yapar ve çok ağlardım oyüzden farklı psikolojiyle doğuma girdim plansız sezeryan oldu spinal oldum ve hep kendime bu kadar kadın yapıyor bende yaparım ne olacak diye diye doğurdum çıktım 🤭
Helal kız sana 👍😇 benimde plansız oldu kontrole gittiğim gün acil doğuma alınmıştım gelip geçiyor işte 😍🤲🤲

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma henüz söylemedim izin verir mi bilmiyorum ama sizce eşler doğuma girmeli mi
Ben bir Kadın olarak dahi bir dogum izlemek görmek istemem, bu ebelerin işidir ve doktorların .onlar alışkın ve rahatca bakıyor müdahale ediyorlar . Erkekleri o kan dogum sancı vs seylere dahil edince eşinden soguyabilir diye düşünüyorum . O süreçten de korkabilir .... Bence dogum a eşler girmemeli

Tüm sayfalar yüklendi.