Sizce eşler doğuma girmeli mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Sizce eşler doğuma girmeli mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,563 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce eşler doğuma girmeli mi ?
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimki de öyle 😂😂ama sezeryan olursa baş tarafta duracak aşağıyı görmeyecek ya ondan dedim eğer sezeryan olursa girmesini istyorum diye . Ben kızımı normal doğum yaptım eşim dışarda bekledi annemle birlikte gece yarisiydi sabaha kadar çiğlik attım yazık yüzü gözü şişmiş ağlamaktan annem diyor sürekli köşelere çekilip dua etti diyor🤣🤣 ben bi çıktım eşim beni görünce gene ağlamaya başladı benim baya zor geçmişti doğum adam ölecem sandı herhalde yazık 😂
Benim kocam girse direk bayilirdi ya dusunemiyorm doktorlar beni bırakır ona kosardi😅

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kız benimki de öyle 😂😂ama sezeryan olursa baş tarafta duracak aşağıyı görmeyecek ya ondan dedim eğer sezeryan olursa girmesini istyorum diye . Ben kızımı normal doğum yaptım eşim dışarda bekledi annemle birlikte gece yarisiydi sabaha kadar çiğlik attım yazık yüzü gözü şişmiş ağlamaktan annem diyor sürekli köşelere çekilip dua etti diyor🤣🤣 ben bi çıktım eşim beni görünce gene ağlamaya başladı benim baya zor geçmişti doğum adam ölecem sandı herhalde yazık 😂
Ne mutlu sana benim kocam bir de temizlik hastası şimdi doktor dikiş atsa iğne yapsa mikrop kaparm diye bir hafta uyumaz

Tüm sayfalar yüklendi.