Sizce hayali çizgi mi görüyorum?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ohannesburg tarafından oluşturulan Sizce hayali çizgi mi görüyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,158 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizce hayali çizgi mi görüyorum?
Konbuyu başlatan Ohannesburg
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linaninannesi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
AA bak yine var çıkmış benimde böyleydi bi gün sonra kan verdim hcg 398 çıkmıştı pazartesi kan vermeye gideceksen erkenden aile hekimine git bi de günüm geçti de geçmedi dersen hemen test istemiyorlar
Canim mecbur pazartesi bekliyecek haftasonu aile hekimleri kapali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bende hiçbir belirti yok şimdilik regl gecikmesi dışında o yüzden ya erken gebelik testi yapın ya da 3 gün daha bekleyin tekrar test yapın.
Canim herkeste belirti olmazki bizim gelin 4.5 aylikken ogrendi hic bir belirti yoktu adette goruyordu idrar testi yada kan testi yaptirin suphe varsa

Ohannesburg

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kan testi için kan verdim sonucu almaya gittiğimde doktor "gebeliğe bakılamadı çünkü kanınız pıhtılaşmış, dolayısıyla test yapılamadı yarın tekrar gel" dedi. Böyle bir şey yaşayan var mı kan tüpte nasıl pıhtılaşabilir?

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kan testi için kan verdim sonucu almaya gittiğimde doktor "gebeliğe bakılamadı çünkü kanınız pıhtılaşmış, dolayısıyla test yapılamadı yarın tekrar gel" dedi. Böyle bir şey yaşayan var mı kan tüpte nasıl pıhtılaşabilir?
İhmal edip gondermemisler zamanı geçince de pihtilasmis canım seninle alakalı bir durum yok

Tüm sayfalar yüklendi.