Sorum var Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen ya bir arkadaş var istiyordu ben herşeyin de bulunayım ama o bahaneler üretir benim biseyim olunca artık bende bana davranildigi gibi davrancam çok fazla kimseye bisey yapmicam bundan sonra böyle bıtdi ben ameliyat oldum bana diyorki bir yerde buluşalım arkadaşlar toplanalım sen önce bi geçmiş olsuna gel sonra o buluşmayı konuşuruz haksizmiyim
Katılıyorum çok haklısın sen ameliyat olmuşsun sonuçta onun iki dk da olsa gelmesi gerekir planın acelesi ne

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülya sen kafanı kasiyacak zamanın olurmu acaba🤔🤔 paşalar gelince
Eşimde yardım olacak 🤣🤣🤣🤣 ma aile gezmelere yine cikcaz hahahah sağlıkla gelsinler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen inşallah musmutlu günleriniz olsun ailenle inşallah 🤲 🥰🥰🥰🥰🥰
Allah razı olsun canım benim sende cocuklarinla eşinle çok mutlu olun inşallah ömür boyu huzur eksik olmasın yuvanizdan❤️🤲🤲🤲🤲

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.