Sorum var Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sizinde etrafınızda sizin hiç biseyinizde bulunmayıp sizin onun herşeyin de bulunmasını istediğiniz kişiler varmi
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gul askim ne demek bagira bagira gulabilirsin
❤️❤️❤️❤️❤️Nasılsın cannimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum çok haklısın sen ameliyat olmuşsun sonuçta onun iki dk da olsa gelmesi gerekir planın acelesi ne
Ah özlemim millet işine geldiği gibi davranıyor işte be gülüm aman bosverrr sen nasılsın bu arada bayadır konuşamadık

Katılıyorum çok haklısın sen ameliyat olmuşsun sonuçta onun iki dk da olsa gelmesi gerekir planın acelesi ne
Ah özlemim millet işine geldiği gibi davranıyor işte be gülüm aman bosverrr sen nasılsın bu arada bayadır konuşamadık

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bide yakınım düşün ben herşeyin gidiyorum o bana niye böyle yapıyor bende artık biseyin de bulunmicam ameliyat oldum geçmiş olsuna bekledim açıkçası yakın arkadaş çünkü herşeyin giderim bulunurum şaşırdım valla
Sende gitme kuzum aynısı gbi davran oda anlar belki bu şekilde hatasını üzülme sen canm kendin değerli kimse yok boşver değer verene değer ver canm bnm

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
❤️❤️❤️❤️❤️Nasılsın cannimmm

Iyiyim canim sandan sormali agrilarin nasil hafifladimi

Tüm sayfalar yüklendi.