slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elvis tarafından oluşturulan slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,070 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var
Konbuyu başlatan elvis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hacer

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM yar ve yardımcınız olsun Rabbim size bağışlasın acısını göstermesin

E

Eylem

Guest
6+3 haftalık gebeyim ama bu gun hastaneye gittim 4 haftalik dediler gelişim geriliği varmış ve sağlıksız gebelik dediler. ilk gebeligim çok korkuyorum geçtiğimiz yıl 8+2 haftalıkken kalbi durdu buna da bişey olacak diye çok korkuyorum bilgilerinize ihtiyacim var. şimdiden çok TEŞEKKÜR ederim
Stres yapma her zaman Rabbimin dediği olur benim ilk Çocugumdada çok şey sölediler ama şuan 8 yaşında Allah a bırak hayırlısı neyse o olur unutma

Sümeyye kadir

Kayıtlı Üye
rank
Canim normalde adet gününün ilk günü baz alınıyor bende suan da 5 haftalık hamileyim ama adet tarihine gore geçen hafta gittm cok küçük diye görünmedi bile ama bnce 3 haftalık hamileyim bn sende baska bir doktora daha git ins onemli bisey yoktur
Bende 3 haftalıgım otrasyonda gözükür mü Acaba ama benim tüp bebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve Kan degerim 160 cıktı 12 içinde nasıl sizce hanimlar

Canim normalde adet gününün ilk günü baz alınıyor bende suan da 5 haftalık hamileyim ama adet tarihine gore geçen hafta gittm cok küçük diye görünmedi bile ama bnce 3 haftalık hamileyim bn sende baska bir doktora daha git ins onemli bisey yoktur
Bende tüp bebek yaptım 12. Gün kan degerim 160 cıktı kasık agrısı var bende sizde hamile miyim 3 haftalık galiba otrasyonda cıkar mi hanimlar

Son düzenleme:

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
6+3 haftalık gebeyim ama bu gun hastaneye gittim 4 haftalik dediler gelişim geriliği varmış ve sağlıksız gebelik dediler. ilk gebeligim çok korkuyorum geçtiğimiz yıl 8+2 haftalıkken kalbi durdu buna da bişey olacak diye çok korkuyorum bilgilerinize ihtiyacim var. şimdiden çok TEŞEKKÜR ederim
Allah yardimcin olsun insallah sikinti olmadan kucağına alirsin 🤗🤗🤗🤗🌹🌹

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bi doktora tek gorunme xnm 3 doktora goru. Artk hepsi tok yemiss iyi bkmiolar bana slk kaodn dedi eli ayagi kolu yk dusuneblionmu artk hepsi kualk ardi edio ..

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllah kötü düşünmeyin belki geç döllenme olabilir iyi düşün iyi olsun

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne eli ayagi kolu yokmu? Gerçekdenmi . Gördünmü ultrasonda. Napicaksın
Devlet hastanesinde doktor bana oyle dedi doktorumu degstrdm uc doktor ustme geldi bakti dedi eli ayagi kolu var naisl bnu der ya snrlendiler ..cok skr vsr dediler ama aklmda yine . Allah korusun eli ayagi kolu olmasada ben yine dogurcam aldirmayi dusunmuorumm ..

Devlet hastanesinde doktor bana oyle dedi doktorumu degstrdm uc doktor ustme geldi bakti dedi eli ayagi kolu var naisl bnu der ya snrlendiler ..cok skr vsr dediler ama aklmda yine . Allah korusun eli ayagi kolu olmasada ben yine dogurcam aldirmayi dusunmuorumm ..
Canım çok şükür. Sen ultrasona gidince söyle doktoruna detaylı göstersin sanada kolunu elini ayagını. Bende doktor ayagı eli parmakları kafası hatta cinsiyyet organına kadar gösterdi valla haenüz 19 haftalıgımda. Sende söyle bakdıkca sanada söylesin. Kaç haftandaydın sen?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar