slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elvis tarafından oluşturulan slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,065 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var
Konbuyu başlatan elvis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hacer

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok şükür. Sen ultrasona gidince söyle doktoruna detaylı göstersin sanada kolunu elini ayagını. Bende doktor ayagı eli parmakları kafası hatta cinsiyyet organına kadar gösterdi valla haenüz 19 haftalıgımda. Sende söyle bakdıkca sanada söylesin. Kaç haftandaydın sen?
30 hafta canim .. renklo ultasyne gonderdi dyrbakira sevk etti ama radyosun cok yedkk dedm bi ay gecsn gdim Allaha sgndm bu ay zaten gtcm kuznm hemsire dogumda kalio beni goturcek iyi doktorn yanina .bana ultrasyn kadgi ble vermedi bir aydr o slk dktrn yanina gtmiorum..

30 hafta canim .. renklo ultasyne gonderdi dyrbakira sevk etti ama radyosun cok yedkk dedm bi ay gecsn gdim Allaha sgndm bu ay zaten gtcm kuznm hemsire dogumda kalio beni goturcek iyi doktorn yanina .bana ultrasyn kadgi ble vermedi bir aydr o slk dktrn yanina gtmiorum..
Tamam canım insAllah saglıklı bebeyin olur.
Ama mutlaka gitdiyinde detaylı sanada göstermesini iste taleb et. Mutlaka canım unutma 30 haftalık bayagı büyümüş bebeyin. Her şeyi gösterir şimdi.

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım insAllah saglıklı bebeyin olur.
Ama mutlaka gitdiyinde detaylı sanada göstermesini iste taleb et. Mutlaka canım unutma 30 haftalık bayagı büyümüş bebeyin. Her şeyi gösterir şimdi.
İns Allah razi olsjn cnm .cml3mzn ins saglikli bebeklerz olr rabbm hc bi anneye evlat acisi vrrm3sin inss .. oyle yapcm Allahn iznyle jns ..

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnsAllah canım. Sakın üzme kendini. Ultrasona gitdikden sonra banada mutlaka haber ver olurmu. Aklım kalıcak şimdi. 😔
Veririm haber canimm yasklar btsin ayin 18 inde hayrlsyla diyarbakirdayim gtcm doktora muanemi herseymi yaptirxm ..ne gelse Allahtan gelio cnm derdi veren Allah dermaninida vrrio .ben bu doktora gtmdn once dyrbakirda muanemi olmstm cnsytni de ogrendm durmuda iyi deei .geldim lanet olasi bu sehre bir ayim btti 24 haftalkmydib20 miydi tam hatrlamiroum gttm kadin doktor dedi elo ayagi kolu yk nasil yk dedm dedi basbya yk bende dedm basta gorunuodu smdimi yk oluo ods dedi sze yalwn atck halm yk szi dyrbkir unv hastanesne sevk edilrum kontrolunuzu yapin dedi bende grk yk dedm kapiyi catt dktrn yuzne ..

Veririm haber canimm yasklar btsin ayin 18 inde hayrlsyla diyarbakirdayim gtcm doktora muanemi herseymi yaptirxm ..ne gelse Allahtan gelio cnm derdi veren Allah dermaninida vrrio .ben bu doktora gtmdn once dyrbakirda muanemi olmstm cnsytni de ogrendm durmuda iyi deei .geldim lanet olasi bu sehre bir ayim btti 24 haftalkmydib20 miydi tam hatrlamiroum gttm kadin doktor dedi elo ayagi kolu yk nasil yk dedm dedi basbya yk bende dedm basta gorunuodu smdimi yk oluo ods dedi sze yalwn atck halm yk szi dyrbkir unv hastanesne sevk edilrum kontrolunuzu yapin dedi bende grk yk dedm kapiyi catt dktrn yuzne ..
Olur insAllah. RABBİM yardımcın olsun canım❤

Sümeyye kadir

Kayıtlı Üye
rank
Canim normalde adet gününün ilk günü baz alınıyor bende suan da 5 haftalık hamileyim ama adet tarihine gore geçen hafta gittm cok küçük diye görünmedi bile ama bnce 3 haftalık hamileyim bn sende baska bir doktora daha git ins onemli bisey yoktur
İyi akşamlar bende tüp bebek yaptım 12 gün sonra talil im 160 cıkmiş bir bucuk haftalık hamilesin dedi kasıklarım agrıyor ama şimdi üç haftalık oldum sizce degerim iyimi hala doktora gitmemişim nasıl sizce hanimlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar