Sorum var Slm kizlar acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesim 2620 tarafından oluşturulan Slm kizlar acill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,721 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar acill
Konbuyu başlatan Prensesim 2620
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesim 2620

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
16haftalik hamileyim eş Rahime yakınmış kanamam oldu 1gece hastenede yattım kizlar başına gelen oldumu yazarsanız sevinirimmm
20 haftaya kadar yukari ckyor cnm bazen de ckmyo kendine dikkat et agir kaldirma dinlen insallah atlatirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

16haftalik hamileyim eş Rahime yakınmış kanamam oldu 1gece hastenede yattım kizlar başına gelen oldumu yazarsanız sevinirimmm
20 haftaya kadar yukari ckyor cnm bazen de ckmyo kendine dikkat et agir kaldirma dinlen insallah atlati
Squat yap sıcak duşa gir sancıların gelsin canım. Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏
Yanls anladnz galba daha 16 haftalk ve plesanta rahme yakinmis bebegin eşi yani

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
20 haftaya kadar yukari ckyor cnm bazen de ckmyo kendine dikkat et agir kaldirma dinlen insallah atlatirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 haftaya kadar yukari ckyor cnm bazen de ckmyo kendine dikkat et agir kaldirma dinlen insallah atlati

Yanls anladnz galba daha 16 haftalk ve plesanta rahme yakinmis bebegin eşi yani
Ay kuzum eş plesante demekmiş bende eş denince anlamadım ben azeriyim onun anlayamadım benim de öyleydi cok şükür şimdi yukarı cıkdı bende yazıyorumki başıma gelmiyib ☺️

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ,benim de öyleydi, 34+6 da kanamam olunca doğuma kadar hastanede yattım, 37+4 de sezeryanla doğumum gerçekleşti. İnşallah sizin plasenta yukarı çıkar, zor bi durum ,hep bi tedirginlik

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Cnn bende de oldu ama esde kanama oldu 3 gün yattım bende ve gebeligim boyunca hemen hemen öyle geçti şükür son aylara yaklaştık balim cok dikkat etmen lazım her uzandığında ayağının altına yastık koy yüksek tut balim sormak istediğin birşey de olursa yazabilirsun kuzum geçmiş olsun dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar