Son 10 gün 🥺😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Son 10 gün 🥺😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,005 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son 10 gün 🥺😍😍😍
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hadi anesi elizan hanimin odasin süslemeye basla🥰😍🤲belkede artik süslemişsin saglikla gelsin prenses
Odasını yapmadık şimdi küsmesin 😅😅😅🤭 ama evde bir bayram havası var kabul olursa 😅😅 1 yaşına kadar yanımda sonra odasını yaparım dedim canım abisi çok sevgi dolu bir çocuk severken zarar vereceğini henüz bilmiyor öğrenene kadar tek bırakmak istemedik çocuk aklı ne olur ne olmaz 🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Odasını yapmadık şimdi küsmesin 😅😅😅🤭 ama evde bir bayram havası var kabul olursa 😅😅 1 yaşına kadar yanımda sonra odasını yaparım dedim canım abisi çok sevgi dolu bir çocuk severken zarar vereceğini henüz bilmiyor öğrenene kadar tek bırakmak istemedik çocuk aklı ne olur ne olmaz 🥰
Evet ya bende 1 yawina kadar yanimda yatirmayi duşunuyorum kizimi 🥰😍🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnanki ikinci de olsa üçüncü de olsa aynı his aynı duygular sağlıkla kavuş sende canım benim 🥰🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir bakarsın geçmiş sende son günler geldi dersin canım 🤲💞

Aynı günleri devirdik canım banada bitmez geliyordu şimdi bakıyorum da su gibi geçmiş meğer 🤲🤲🥺

Aynı günleri devirdik canım banada bitmez geliyordu şimdi bakıyorum da su gibi geçmiş meğer 🤲🤲🥺
Hadi inşallah canım belli olunca yaz mutlaka 😍
Orasi öyle tabiki ama ilk defa olunca daha bir değişik his var içimde yada ilk bebeğim olduğu için böyleyim yoksa hepsi evlat 😍😍

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya bende 1 yawina kadar yanimda yatirmayi duşunuyorum kizimi 🥰😍🤲
Maşallah sağlıkla kavuş canım güzel kızın adı belli mi 🥰😍😍

😍😍😍Sağol canım

😍😍😍Sağol canım
Orasi öyle tabiki ama ilk defa olunca daha bir değişik his var içimde yada ilk bebeğim olduğu için böyleyim yoksa hepsi evlat 😍😍
Tabi canım hayırlısı ile kavuş sağlıkla 🤩🤩🥰🥰

😍😍😍Sağol canım
Tabi canım hayırlısı ile kavuş sağlıkla 🤩🤩🥰🥰
Maşaallah canim 146 gün 💞
Sağlıkla kavuşun canım benim 😍🤲💞

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnanki ikinci de olsa üçüncü de olsa aynı his aynı duygular sağlıkla kavuş sende canım benim 🥰🥰🤲

Hadi inşallah canım belli olunca yaz mutlaka 😍
İnşallah cnm seve seve🤲🤗

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Güzel kızıma kavuşmaya son 10 gün inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman 🥺 aşırı duygusal aşırı halsiz garip bir haldeyim sadece günler bşr an önce gelsin istiyorum 🥰sizde durumlar nasıl kaç gün kaldı 😇
Nur cum bı bakmissin doğmuş sıra sende sağlıkla gelin evinize inan bambaşka bi duyguymus minik bir kız evlat verene bin şükür 🤲🏻

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nur cum bı bakmissin doğmuş sıra sende sağlıkla gelin evinize inan bambaşka bi duyguymus minik bir kız evlat verene bin şükür 🤲🏻
Gözlerim dolu dolu o anı bekliyorum canım bu iki duyguyu nasip eden Rabbime hamd olsun gönlümün yarısını oğluma diğer yarısını da kızım için yazmışlar sanki az kaldı inşallah bizimde kavuşmamıza 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.