Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,037 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hepimizi tüm hamileleri bi avazda kurtarsın inşallah canlarım. Doğumu yaklaşan güzel annelerimize allahım güç kuvvet versin inşallah tüm dualarım sizinle♥️🤲 darısı bizlerin başına inşallah

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hepimizi tüm hamileleri bi avazda kurtarsın inşallah canlarım. Doğumu yaklaşan güzel annelerimize allahım güç kuvvet versin inşallah tüm dualarım sizinle♥️🤲 darısı bizlerin başına inşallah
Aminnnn inşallah 😘🤲🤲🤲😌😌😌😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son 12 gün şükür 😍ama san ki 12 ay gibi gecmek bilmiyor bn iyice daraldim skntilarim artti yatsak kalksak 12 gun gecmis olsa😂
Bende çok sıkıldım oturup kalkamıyorum karnimdan bir dogursaydim hayırlısıyla 😩

Naile🥰

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu gün doğum yaptım 🤍Sen de inşallah sağ-salim kucağına alırsın canım.🥰Aniden azar-azar suyum gelmeye başladı. Hastaneye gittim, süni sancı iynesi yaptılar.

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın melek Anneler ❤️😇 Son 10 Günümün Kaldığını Gösteriyor program Sizler in Kaç Gün ☺️☺️😍😍
Son 2 ama tık yok

Ben bu gün doğum yaptım 🤍Sen de inşallah sağ-salim kucağına alırsın canım.🥰Aniden azar-azar suyum gelmeye başladı. Hastaneye gittim, süni sancı iynesi yaptılar.
Kaç haftalık doğum yaptınız bnm de sancım yok da rabbım anneli babalı buyutsun hayırkı evlat olur inşallah

Naile🥰

Kayıtlı Üye
rank
Son 2 ama tık yok

Kaç haftalık doğum yaptınız bnm de sancım yok da rabbım anneli babalı buyutsun hayırkı evlat olur inşallah
Amin inşallah 🤲38+5 doğum yaptım çok şükür. Rabbim seni de darda bırakmasın🤍

Ayyy ne güzel Allah analı babalı büyütsün darısı bize inşallah 🤲☺️☺️😍😍 sen kurtuldun
İnşallah canım. Rabbim semi de sevindirsin🤍🤲kolay doğum olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar