Sorum var Son 30 Günümüz Kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Son 30 Günümüz Kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 30 Günümüz Kaldı
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
30 günüm var doğuma ama bebeğim hâlâ ters sizce döner mi kızlar
Dönebilir canım öyle ne hikayeler duydum son zamanlarda dönen bebekler ama endişe etme sezaryen bile olsa sağlığıyla hayırlısıyla doğsun yeter ben sezaryen oldum iyi ki de öyle olmuş diyorum ama rabbim gönlüne göre versin

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım
30 günüm var doğuma ama bebeğim hâlâ ters sizce döner mi kızeltiminkide sezeryan olacaksın dönmez dediler
Döner inşallah kuzum eltiminkide dönmez sezeryan dediler sancılarıyla beraber döndü tam sezeryana gideceği gün sancıları başladı gittiğinde döndüğünü söylemişlerdi

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Hayı
Hayırlısı olsun inşallah ne diyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dönebilir canım öyle ne hikayeler duydum son zamanlarda dönen bebekler ama endişe etme sezaryen bile olsa sağlığıyla hayırlısıyla doğsun yeter ben sezaryen oldum iyi ki de öyle olmuş diyorum ama rabbim gönlüne göre versin
Aynen öyle abla hayırlısı neyse o olsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende önümüzdeki pazartesiye randevu aldım sezaryen biraz ürkütüyor beni herkes farklı konuşuyor

Teşekkür ederim

Amin abla sen nasılsın bebeğin nasıl oldu iyisiniz inşallah

Hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun
İnşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağ saglim gelsin inşallah 🙏🤲
İnan kuzum doğum anın da dahi dönebiliyor inşallah seninkide döner benim oğlumda kızımda ters ti oglum doğuma 2 ay kala döndü kızımda 1 ay kala döndü

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Sağ saglim gelsin inşallah 🙏🤲
İnan kuzum doğum anın da dahi dönebiliyor inşallah seninkide döner benim oğlumda kızımda ters ti oglum doğuma 2 ay kala döndü kızımda 1 ay kala döndü
Bugün 36+0 haftalık olduk göğüslerim ağrıyor 17 haftalikken gelmeye başladı sütüm kesilir diye korkuyorum sezaryen olursa hayırlısı olsun yinede ne diyelim vardır Allahin bir bildiği.

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın kuzum kaç haftalık oldum
Hulyacim bana mı sordun benim klavye kafayı yedi tel bozulmak üzere mesajlar falanda yarım yamalak attım galiba şimdi farkettim kim kime atmış ne demiş hiç bişey anlmadim bana sorduysan iyiym canm 30 girdik inşallah ama çarpıntım çok hayırlısıyla doğurmak istiyorum çok ağır geçti bu sefer sen nasılsın iyimisn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar