Sorum var Son 30 Günümüz Kaldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Son 30 Günümüz Kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 698 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 30 Günümüz Kaldı
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hulyacim bana mı sordun benim klavye kafayı yedi tel bozulmak üzere mesajlar falanda yarım yamalak attım galiba şimdi farkettim kim kime atmış ne demiş hiç bişey anlmadim bana sorduysan iyiym canm 30 girdik inşallah ama çarpıntım çok hayırlısıyla doğurmak istiyorum çok ağır geçti bu sefer sen nasılsın iyimisn
Evet birtanem sana sordum oy maşallah kuzum az kaldı Allah'ım guc kuvvet versin minik sağlıkla sihatle gelsin inşallah iyiyim çok şükür kuzum benden

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bugün 36+0 haftalık olduk göğüslerim ağrıyor 17 haftalikken gelmeye başladı sütüm kesilir diye korkuyorum sezaryen olursa hayırlısı olsun yinede ne diyelim vardır Allahin bir bildiği.
Oyyy az kaldı kuzum sen icini ferah tut kötüyü düşünme sütünde kesilmez onu aklına getirme bir avazdq kurtulursun insalah🙏🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar