Son adet tarihi hesaplama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Son adet tarihi hesaplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,299 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son adet tarihi hesaplama
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kontrolden geldim kzlr şimdi bebek 28+6 günlük çıkıyor ultrasonda ben hiç adet olmdm ultrasonda çıkan hafta doğru mudur acaba🤔

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolden geldim kzlr şimdi bebek 28+6 günlük çıkıyor ultrasonda ben hiç adet olmdm ultrasonda çıkan hafta doğru mudur acaba🤔
Yani arada bir iki hafta oynadığı oluyo canım gelişimi önden geliyo veya arkadan geliyo olabilir ultrasona göre o haftada da olabilirsin benimki mesela ilk zamanlar iki hafta önden gidiyordu son adet tarihime göre ama son zamanlarda adet tarihiyle aynı zamana denk olduğu ortaya çıktı

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Ultrasonda boyuna göre hesaplama yapıyor ortalama olarak doğru 1 hafta önde geride olabiliyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Yani arada bir iki hafta oynadığı oluyo canım gelişimi önden geliyo veya arkadan geliyo olabilir ultrasona göre o haftada da olabilirsin benimki mesela ilk zamanlar iki hafta önden gidiyordu son adet tarihime göre ama son zamanlarda adet tarihiyle aynı zamana denk olduğu ortaya çıktı
Bnm hep önde ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ultrasonda boyuna göre hesaplama yapıyor ortalama olarak doğru 1 hafta önde geride olabiliyor
Kilosu fln iyi 1.200 gram

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Dogru olabilir cnm regl olmadan olduysa yada arkadaşların dediği gibi 1 hafta geriden yada ileriden gidebilir zaten doğum ne zaman tamamlamaz bebekler geliyor beklemiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar