Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,210 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Valla banada hiç geçmiyor aslında bakıyorsun ne kalmış diyorsun ama geçmiyor hele bu bel ağrıları öldürecek beni 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasımın 11 kaç haftalık oluyorsun ki sana erken tarih verdi canm
36+4 gün oluyorum dr tarih vermedi her şey normal olursa ben talep edicem o tarihi ama yok derse erken derse artık verdiği tarihi bekliycem canım.. Benim erken doğum riskim var zaten o yüzden bir tarih vermiyor dr her an gele bilir benim minnak 😁

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sezeryan kızlar ilk oglum Aralık 13 de sezeryan oldu bu sıpamda Aralık sonu ama gün vermedi
İnşallah sagsaglim gelir bu sipada bnm kız erken doğum riskim var bakalım ne olcak Kasım sonu sezeryan dedi 😀 ama Ekim ayı hiç geçmiyor

36+4 gün oluyorum dr tarih vermedi her şey normal olursa ben talep edicem o tarihi ama yok derse erken derse artık verdiği tarihi bekliycem canım.. Benim erken doğum riskim var zaten o yüzden bir tarih vermiyor dr her an gele bilir benim minnak 😁
Bende de erken doğum riskim var prenses aşağıda hep gelmeye hazır vaziyette Kasım sonu dedi oda haftasını dolduracak tabi erken gelirse yapicak birşey yok 😀 sağlıklı olsun da artık 1 hafta daha fazla bekleriz

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sagsaglim gelir bu sipada bnm kız erken doğum riskim var bakalım ne olcak Kasım sonu sezeryan dedi 😀 ama Ekim ayı hiç geçmiyor

Bende de erken doğum riskim var prenses aşağıda hep gelmeye hazır vaziyette Kasım sonu dedi oda haftasını dolduracak tabi erken gelirse yapicak birşey yok 😀 sağlıklı olsun da artık 1 hafta daha fazla bekleriz
Sana serklaj yapıldımı canım?ben bazen ekim ayını bile bitire bileceğimden emin olmuyorum ağrılar kasılmalar oluyor hafif hafif ara sıra bakalım bizim minnoşlar drların ve bizim seçdiğimiz tarihi beğenecekmi yoksa kendilerine yeni bir tarihmi belirleyecekler yaşayıp görücez😁benim oğlan artık dönmüş doğuma hazır vazyetde bekliyor bebeğin başı tam dikişimin üzerine oturmuş aniden sancı ve su gelmesi gibi doğum belirtisi olursa derhal sezeryana alıcaklar beni o yüzden zaman geçmiyor bi türlü canım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sana serklaj yapıldımı canım?ben bazen ekim ayını bile bitire bileceğimden emin olmuyorum ağrılar kasılmalar oluyor hafif hafif ara sıra bakalım bizim minnoşlar drların ve bizim seçdiğimiz tarihi beğenecekmi yoksa kendilerine yeni bir tarihmi belirleyecekler yaşayıp görücez😁benim oğlan artık dönmüş doğuma hazır vazyetde bekliyor bebeğin başı tam dikişimin üzerine oturmuş aniden sancı ve su gelmesi gibi doğum belirtisi olursa derhal sezeryana alıcaklar beni o yüzden zaman geçmiyor bi türlü canım
Yok canm yapilmadi sadce ilaçlar verdi kasilmalari azaltsin diye ama bel ağrısından yatmak kalkmak çok zor oluyor bazen 😀 bazen kasigima benmde öyle oluyor aha diyorum yaramaz gelcek galiba sonra geçiyor bence kendileri belirlicek bana öyle geliyor 😀

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim bazen karnımın sol tarafına sancı giriyor i doktor diyor sezeryan yaptığın için önceden agrı oluyormuş genişleme oluyormuş karın içimde iç dikişler agrı yapıyormuş düşün 6 yıl oldu

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim bazen karnımın sol tarafına sancı giriyor i doktor diyor sezeryan yaptığın için önceden agrı oluyormuş genişleme oluyormuş karın içimde iç dikişler agrı yapıyormuş düşün 6 yıl oldu
Sezeryan kolay birşey değil sonuçta aynı yerden bir sıpa daha cikicak yengemden biliyorum ister istemez kiloda alıyorsun etler genişliyor cild geriliyor sipada içerde büyüdükçe ağrı yapıyordur bnm prenses mideme bir baski yapıp organlarimi eziyir ki 10 dk ağlıyorum inliyorum resmen gece bu ağrı yüzünden hastaneye bile gittim doktr bebek büyüyor baskı yapıyor dedi demek ki çok yaramaz kız olucak dediği dedik 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar