Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,196 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm yapilmadi sadce ilaçlar verdi kasilmalari azaltsin diye ama bel ağrısından yatmak kalkmak çok zor oluyor bazen 😀 bazen kasigima benmde öyle oluyor aha diyorum yaramaz gelcek galiba sonra geçiyor bence kendileri belirlicek bana öyle geliyor 😀
Aynen canım bencede kendileri belirliycek kendi doğum tarihlerini aynı haftadayız doğumun gerçekleşince haber ver bende haber vericem sana bakalım hangimiz erken davranıcak😁😁sağlıkla gelsinlerde kuzularımız tarihin önemi yok erkende gelseler yeterki sağlıkla gelsinler🙏🙏

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bencede kendileri belirliycek kendi doğum tarihlerini aynı haftadayız doğumun gerçekleşince haber ver bende haber vericem sana bakalım hangimiz erken davranıcak😁😁sağlıkla gelsinlerde kuzularımız tarihin önemi yok erkende gelseler yeterki sağlıkla gelsinler🙏🙏
Veririm canm valla tarihin dediğin gbi önemi yok yeter ki sağlıkları yerinde olsun ekimin 11 de muanem var bakalım bebiş nasıl kilosu falan merakediyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan kolay birşey değil sonuçta aynı yerden bir sıpa daha cikicak yengemden biliyorum ister istemez kiloda alıyorsun etler genişliyor cild geriliyor sipada içerde büyüdükçe ağrı yapıyordur bnm prenses mideme bir baski yapıp organlarimi eziyir ki 10 dk ağlıyorum inliyorum resmen gece bu ağrı yüzünden hastaneye bile gittim doktr bebek büyüyor baskı yapıyor dedi demek ki çok yaramaz kız olucak dediği dedik 😀
Bende geçen acile gittim karın agrısından doktor dedi bak oynuyor korkma bebiş büuyor dedi güldü

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Benim bazen karnımın sol tarafına sancı giriyor i doktor diyor sezeryan yaptığın için önceden agrı oluyormuş genişleme oluyormuş karın içimde iç dikişler agrı yapıyormuş düşün 6 yıl oldu
Canım ya o kadar zaman geçmiş 6 yıl dilekolay ama hala ağrıları var sezeryan işte düşün hem karnını hem rahmini kesib bebeği çıkarıyorlar yara iyleşsede yeri kalıyor ağrıları kalıyor.. Bende sezeryan olucam ilk doğumum sonrasına iyleşme süresi ne kadar olur bilmiyorum ama sezeryan bazen beni korkutuyor😞

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya o kadar zaman geçmiş 6 yıl dilekolay ama hala ağrıları var sezeryan işte düşün hem karnını hem rahmini kesib bebeği çıkarıyorlar yara iyleşsede yeri kalıyor ağrıları kalıyor.. Bende sezeryan olucam ilk doğumum sonrasına iyleşme süresi ne kadar olur bilmiyorum ama sezeryan bazen beni korkutuyor😞
İlk bebişmi cnm yok korkma hiç cnm hamile kalınca agrı oldu sadece iç dikişler geriliyor diye ben alıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada öyle dedi korkma annesi panik yapma büyüdüğü için baskı yapıyor bebiş gayet iyi dedi bende rahatladım
İnsan tedirgin oluyor elde degil

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Veririm canm valla tarihin dediğin gbi önemi yok yeter ki sağlıkları yerinde olsun ekimin 11 de muanem var bakalım bebiş nasıl kilosu falan merakediyorum
Benim minnoş 2000 qr oldu biraz daha kilo alması lazım 500 qr kadar😁tabii daha fazlada ala bilir ama dr 2500 olursa küveze düşmez demişdi bakalım inşALLAH sende hayırlı haberler alırsın canım minnoşun tonton olmuşdur inşALLAH karnında😊🙏
Veririm canm valla tarihin dediğin gbi önemi yok yeter ki sağlıkları yerinde olsun ekimin 11 de muanem var bakalım bebiş nasıl kilosu falan merakediyoru

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim minnoş 2000 qr oldu biraz daha kilo alması lazım 500 qr kadar😁tabii daha fazlada ala bilir ama dr 2500 olursa küveze düşmez demişdi bakalım inşALLAH sende hayırlı haberler alırsın canım minnoşun tonton olmuşdur inşALLAH karnında😊🙏
Eylül'ün 11 de 950 grm da iki hafta geriden geliyor demişti 1 ay sonra gel dedi bakalım ekimin 11 kaç kilo aldirmisim prenses ne kdar olmuş

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebişmi cnm yok korkma hiç cnm hamile kalınca agrı oldu sadece iç dikişler geriliyor diye
Evet canım ilk bebiş bakalım inşALLAH sorunsuz geçer sağ salim alalımda kucağımıza bebeklerimizi gerisi hall olur.. Kadınlar çok güçlü varlıklar nelere sabr etmiyoruzki bizler😊🙏

Eylül'ün 11 de 950 grm da iki hafta geriden geliyor demişti 1 ay sonra gel dedi bakalım ekimin 11 kaç kilo aldirmisim prenses ne kdar olmuş
Kuzum sen iyi besleniyormusun neden öyle geriden geliyormuş peki dr söylemedimi? Yemene dikkat ett iyi beslen mutlaka bol bol meyve tüket 3 öğünde normal beslen inşALLAH kilo almışdır minik prenses 🙏🙏

Kuzum sen iyi besleniyormusun neden öyle geriden geliyormuş peki dr söylemedimi? Yemene dikkat ett iyi beslen mutlaka bol bol meyve tüket 3 öğünde normal beslen inşALLAH kilo almışdır minik prenses 🙏🙏

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Gözün aydın olsun inşallah sağlıkla büyüsün bebeğin darısı bizlere sağ salim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar