Spinal mi epidural mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Spinal mi epidural mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,370 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Spinal mi epidural mi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dml

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özellikle sezeryan olanlar hatta 2. Sezeryani yaşayanlar 🤯 şimdi ben oğlumda prenses doğumla kucağıma aldım o da epidural demek. Belime bı katater takip ince iğneyle bel altı uyuştu elimde de bı tuş vardı ve o taktıkları şey bana doz doz agri kesici yolladı fakat bacağım uyustu doğum sonrası bel.agrisi çok çektim. Kızımda nasipse spinal yani sadece iğne belden bunu istedim anestezi doktoru epidural diye zorladı ama istemedim dedi baş agrin olur su olur falan dedi yok dedim siz nasıl sezeryan oldunuz neler yaşadınız

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özellikle sezeryan olanlar hatta 2. Sezeryani yaşayanlar 🤯 şimdi ben oğlumda prenses doğumla kucağıma aldım o da epidural demek. Belime bı katater takip ince iğneyle bel altı uyuştu elimde de bı tuş vardı ve o taktıkları şey bana doz doz agri kesici yolladı fakat bacağım uyustu doğum sonrası bel.agrisi çok çektim. Kızımda nasipse spinal yani sadece iğne belden bunu istedim anestezi doktoru epidural diye zorladı ama istemedim dedi baş agrin olur su olur falan dedi yok dedim siz nasıl sezeryan oldunuz neler yaşadınız
Bende ilk.dogum epidural oldum 11 yıl geçmesine rağmen bel ağrısı hiç geçmedi şuan ikinci doğum olucam fakat şuan sizden öğrendim spinal doğumu bende doktoruma sorayım bakalım ne önerecek ama bana sorarsan gerçekten baş ağrısı yapıyorsa baş ağrısı bel ağrısından daha beter yaşantıyı çok etkiler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hiç baş ağrısı yaşamadım canım 🤔

Kbra..

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk doğumum spinal anesteziyle oldu 5 gün kesintisiz bir baş ağrısı çektim. Anestezi kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor. Vücut anesteziye tepki veriyorsa her türlü o ağrıyı çekiyorsunuz..

Tüm sayfalar yüklendi.