spormu diyetmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan spormu diyetmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,724 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı spormu diyetmi?
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ya bir türlü zayifliyamiyorum boyumda kisa🤣 tombik tombik dolaniyom hiç sevmiyom bu halimi spormu yoksa diyetmi hangisiyle daha iyi kilo verilir zayiflamam lazım valla hamile gibi dolaniyom iğrenç bi görüntü valla zayiflamam şart 🌝
Bence ikisi hem vücudun sarkmaz toparlanır hemde zararlı toksinlerden arınır Allah nasip ederse kızımı kucağıma aldıktan sonra bende ikisini yapacağım (her halinle güzelsindir ama sağlık için şart ideal kiloda olmak😊)

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ya bir türlü zayifliyamiyorum boyumda kisa🤣 tombik tombik dolaniyom hiç sevmiyom bu halimi spormu yoksa diyetmi hangisiyle daha iyi kilo verilir zayiflamam lazım valla hamile gibi dolaniyom iğrenç bi görüntü valla zayiflamam şart 🌝
Cnm hem.spor hem diyet daha etkili olur zayıflamak için ☺️

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Bende 50 kilolardan 65 e çıktım hamilelik bayağı kilo aldırdı ama veremeyeceğimden korkmuyorum asla. Şunu öneririm. Sabahları Filtre kahve içmeyi dene güne hareketli devam edersin yağ yakimini hızlandırıyor. Ben hamile kalmadan önce If yapıyordum. Tatlıya çok düşkünüm ama konu fit olmaksa vazgeçebilirim :) if uygulayıp daha önce tek öğünle maksimum 1 ayda yağı azaltıp kası artirdim evde kendimce spor hareketleri yaparak. Hedef koymalısn kendine. Birde hep bana olmayan kıyafetleri alırdım sırf içine girebilmek için:) artık gerçi yok o günler. Yolda yuvarlanarak gidiyorum:) bende kızımla top gibiyim yaza Kasar.

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Bende 50 kilolardan 65 e çıktım hamilelik bayağı kilo aldırdı ama veremeyeceğimden korkmuyorum asla. Şunu öneririm. Sabahları Filtre kahve içmeyi dene güne hareketli devam edersin yağ yakimini hızlandırıyor. Ben hamile kalmadan önce If yapıyordum. Tatlıya çok düşkünüm ama konu fit olmaksa vazgeçebilirim :) if uygulayıp daha önce tek öğünle maksimum 1 ayda yağı azaltıp kası artirdim evde kendimce spor hareketleri yaparak. Hedef koymalısn kendine. Birde hep bana olmayan kıyafetleri alırdım sırf içine girebilmek için:) artık gerçi yok o günler. Yolda yuvarlanarak gidiyorum:) bende kızımla top gibiyim yaza Kasar.
başlayacağım spora da diyet denedim başaramadım ya bana göre değil zaten şekeri ekmeği azaltım baya Bi ilk evlendiğimde 37 kiloydum valla o zaman da çok zayiftim ne yapsam kilo alamıyorum şimdide veremiyom🤣🙃

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İkiside canım en sağlıklısı hem spor hem diyet zaten bir tehliken yoksa gebelik boyuncada spor egzersiz yapmalıydın

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyle hiç spor yapmıom .kalça be bacaklrda çatlama oluşmaya başladı tek göbekde yok bakam

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İkisi kombin olunca sağlıklı kilo verirsin canım 🤗🤗 sürekli spor yapıp çok yersen işe yaramaz diyet yapıp spor yapmazsan sarkarsın 😕 o yüzden beraberce yapacaksın mecburen ve diyet yapma diyet ile giden kilolalar geri gelir. Sağlıklı beslenme alışkanlığı kazan. Mesela kahvaltı dışında ekmeği minimuma indir makarna pilav tarzı yiyecekleri belli günlerde ufak porsiyon olarak tüket. Bol yeşillik sebze yeşil çay alışkanlık haline getir. Gunde bır saatde spor yaparsan süper olur. Ve şekeri uzak tut hayatından haftada bir defa tüket tatlıyı ve hamur işini 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.