spormu diyetmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan spormu diyetmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,753 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı spormu diyetmi?
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ya bir türlü zayifliyamiyorum boyumda kisa🤣 tombik tombik dolaniyom hiç sevmiyom bu halimi spormu yoksa diyetmi hangisiyle daha iyi kilo verilir zayiflamam lazım valla hamile gibi dolaniyom iğrenç bi görüntü valla zayiflamam şart 🌝
Facebook ta Karatay diyeti ile zayifliyorum .diye bı sayfa var onu takip etmeni öneririm .sağlıklı bı sekild e kilo veriliyor acta kalmıyorsunuz ben 10 kilo verdim 4 ayda .verilen kiloyuda kolay kolay almıyorsunuz yani bende öyle oldu☺️☺️

Ozlem5858

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ya bir türlü zayifliyamiyorum boyumda kisa🤣 tombik tombik dolaniyom hiç sevmiyom bu halimi spormu yoksa diyetmi hangisiyle daha iyi kilo verilir zayiflamam lazım valla hamile gibi dolaniyom iğrenç bi görüntü valla zayiflamam şart 🌝
Valla o dert bendede var 1.55 boy 68 kiloyum 1 bucuk ay omce dogum yaptim zatifliyim dedikce daha cok kilo aliyorum ogunleri azaltiyim saglikli besleneyim diyorum kendimi daha cok yerken buluyorum😂😂zayiflamak yerine kilo almasak daha iyi😂😂

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan sonra ki 10 gün içinde eski kiloma döndüm benim sorunumda emzirirken kilo almak en iyisi yatmadan birşey yememek ama acıkıyorum her emzirmeden sonra
Bende öyleyim aç oluncaya uyuyamıyorum ondan kilo aliyom zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla o dert bendede var 1.55 boy 68 kiloyum 1 bucuk ay omce dogum yaptim zatifliyim dedikce daha cok kilo aliyorum ogunleri azaltiyim saglikli besleneyim diyorum kendimi daha cok yerken buluyorum😂😂zayiflamak yerine kilo almasak daha iyi😂😂
keşke öyle bisey olsa valla başka derdimiz yok sanki bide kiloyu dert ediyoz🙃

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim aç oluncaya uyuyamıyorum ondan kilo aliyom zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

keşke öyle bisey olsa valla başka derdimiz yok sanki bide kiloyu dert ediyoz🙃
Bugün den itibaren artık aralıklı oruca başlıcam 1 hafta lık dayanabilirsem oruç tutmak istiyorum ama yeni korona oldum hiç bişey yiyemedim kilo verdim 3 günde 2 kilo gitti çok zordu emzirdiğim içinde oruç tutamadım yoksa yine bi şekilde oruçla kilo vermeye çalışırdım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar