Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,481 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım ardahanın köyunde oturyom ,Allah depremzedelere yardım etsın depremden sonrada dahada yukselıcekmıs dıye duydum valla istanbulda hayat cok pahalı dıye dusunuyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla aysenurda önerdı ankarayı en mantıklısıda ankara bence ,esımledr konuscam ikna olursa ankaraya tasınırız ınsallah

Valla aysenurda önerdı ankarayı en mantıklısıda ankara bence ,esımledr konuscam ikna olursa ankaraya tasınırız ınsallah
İnşallah canım. Hem şimdi İstanbul'dakilerde kaçmaya çalışıyor deprem tehlikesi var diye. Hiç o riske girmeyin. Ankara bize 2 saat sürekli gider gelirim bence çok güzel ve uygun bir şehir

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım. Hem şimdi İstanbul'dakilerde kaçmaya çalışıyor deprem tehlikesi var diye. Hiç o riske girmeyin. Ankara bize 2 saat sürekli gider gelirim bence çok güzel ve uygun bir şehir
Bende oyle dusunuyom depremdende korkuyom ,ama bu kaynana ve kayınbabalar olmasa bız aramızda anlascazda ıste her seyr mudahale edıyolar ,ama esımı yola getırcem ınsallah ,esımı tasınmaya zor ıkna ettım ama ıstanbul kısmında ıcım hıc rahat degıl hem pahalı hem deprem tehlıkesı,tavsıyelerınız ıcın cok teskkur ederım zıhnımı actınız en azından dusunduklerımde haklıymısım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ah benim öküz kocam da he dese taşınmaya direk Ankara'ya gideceğim ama adam Ankara'ya gitmiyor şimdi 😂😂 artık kayra 4 5 yaşoma gelince gideriz herhal 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende oyle dusunuyom depremdende korkuyom ,ama bu kaynana ve kayınbabalar olmasa bız aramızda anlascazda ıste her seyr mudahale edıyolar ,ama esımı yola getırcem ınsallah ,esımı tasınmaya zor ıkna ettım ama ıstanbul kısmında ıcım hıc rahat degıl hem pahalı hem deprem tehlıkesı,tavsıyelerınız ıcın cok teskkur ederım zıhnımı actınız en azından dusunduklerımde haklıymısım
Onlar bişeye bulaşmasa olmuyor. Ben her türlü telefondan engelledim memlekette yanlarına uğramıyorum ama hâlâ eşimi yönlendiriyorlar. Allah korusun sizin başınıza bişey gelse veya maddi açıdan zor durumda kalsanız emin ol ortalıktan kaybolurlar. Önemli olan çocuğun eşin ve senin yaşantın sen ona odaklan ve eşinlede öyle konuş

Ah benim öküz kocam da he dese taşınmaya direk Ankara'ya gideceğim ama adam Ankara'ya gitmiyor şimdi 😂😂 artık kayra 4 5 yaşoma gelince gideriz herhal 😂😂
Valla bizde Ankara'yı çok beğendik ama eşimin işinden dolayı sıkıntı oluyor oralar bizde tatil amaçlı yada gezmek için 3-4 gün gidiyoruz 😅

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Onlar bişeye bulaşmasa olmuyor. Ben her türlü telefondan engelledim memlekette yanlarına uğramıyorum ama hâlâ eşimi yönlendiriyorlar. Allah korusun sizin başınıza bişey gelse veya maddi açıdan zor durumda kalsanız emin ol ortalıktan kaybolurlar. Önemli olan çocuğun eşin ve senin yaşantın sen ona odaklan ve eşinlede öyle konuş

Valla bizde Ankara'yı çok beğendik ama eşimin işinden dolayı sıkıntı oluyor oralar bizde tatil amaçlı yada gezmek için 3-4 gün gidiyoruz 😅
Aynen canım bıde evlerımız karsı karsıya esımle konusuyoruz Mesela bıseye tamam dıyo gıdıyo babası fıkrını degıstıryo kazasız belasız bu koyden bı cıksam kurtulucamda beklıyoruz bakalım,esıme soyluyom bu hayatı bız yasıyoz ama dıpdıbe olunca onların sozunden cıkamıyo,istanbulda kotu bısı olsa hıc ustlerıne alınmazlar bıle

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım bıde evlerımız karsı karsıya esımle konusuyoruz Mesela bıseye tamam dıyo gıdıyo babası fıkrını degıstıryo kazasız belasız bu koyden bı cıksam kurtulucamda beklıyoruz bakalım,esıme soyluyom bu hayatı bız yasıyoz ama dıpdıbe olunca onların sozunden cıkamıyo,istanbulda kotu bısı olsa hıc ustlerıne alınmazlar bıle
Maalesef dip dibede olsanız uzak memlekettede olsanız iş eşinde bitiyor. Kendi aklını kullanıp kararlar vermesi gerekiyor. Biz başka memleketteyiz ona rağmen yönlendiriyorlar. Sen çocuğunu, yaşantını, maddi zorluğu öne sürerek ikna etmeye çalış ki eşinde hiçmi düşünce yok televizyonlarda bağırıyorlar İstanbul'da deprem bekleniyor diye. Hiçmi tv izlemiyor bile isteye oraya gitmek istiyor

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben Ankarada kiracıyım. İki yıl önce eşimi istanbula gönderdiler ben çok ağladım orda deprem olacak diyorlar diye korkuyordum ki nerde yakalayacağı ya da olacağını bilemiyoruz.. Ankara yaşanılcak keyifli bi şehir istanbul gibi trafiği yok. Aslında iş imkanı da çok ve her yeri merkez oldu biz eryamandayız ve eryamana gelen başka bir yere gitmek istemiyor. Hatta bi ara başka semte taşındık sonra geri geldik.

Hanımlar aranızda ıstanbulda yasayan varmı ortalama ve en duduk kıra fıyatları ne kadar ? Bılenler yazarsa sevınırım yazın tasınmayı dusunuyoruz da Allah nasıp ederse ,aslında daha ucuz bı sehır var kıra fıytları yonunden ama kaynbabam tasınacaksanız ıstanbula gıdın dıyo iş imkanı cokmus ama duyumlarıma gore kıra fıyatları cok yuksek ,bakalım ,cevaplarsanız cok sevınırım
Bende oturduğum evi pek beğenmiyorum taşınmak istiyorum 10 12 bin arası çevremdeki kiralık daireler zaten çokta boş daire yok şuanda 3 tane var koca mahallede

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım aslında baska sehıre gıdıcektık kıra fıyatları uugundu ama esım fıkrını bozdu,adlında istanbul cok kalabalık oldugu ıcın ben sevmıyom ama bakalım ,cevpladıgın ıcın tesekkur ederım
Rica ederim canım buralar kalabalik bunaltıcı bende eşimi ikna etmeye çalışıyorum ki burdan gidelim diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar