Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,481 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Şstanbulda en dusuk kıra fıyatları
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Zaten depremzedeler diğer illere geçiş yapıyor ya daha artık küçük ilçelerde de yer bulamayız birkaç kişiye haber gönderdik düğün biryer bulursam gidicez artık İstanbul'dan kargasası trafiği gürültüsü artık yoruyor
Aynen canım zor bulunuyo raabbım hayırlı bı ev bulmayı sızede nasıp etsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de İstanbul'da yaşıyorum. 4500 kira ama apartman eski yapı
Eskısı 4.5 bucuksa yenı bınaları dusunemıyom bıle

Ben de İstanbul'da yaşıyorum. 4500 kira ama apartman eski yapı
Canım ben İstanbul'da oturuyorum 10 binden aşağı ev yok eski girenler bi tık daha şanslı burda kira ödeyemezsiniz 6-7 binlik evler bile çöp bide 1+1 fiyat

Kız 3-4 e nerden buldun 😂😂😂 9 bin burda bizde en ucuz

Kız 3-4 e nerden buldun 😂😂😂 9 bin burda bizde en ucuz
Istanbul neden bu kadar pahalı ya

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım zor bulunuyo raabbım hayırlı bı ev bulmayı sızede nasıp etsın

Istanbul neden bu kadar pahalı ya
Maalesef canım öyle. Yeni yapılarda 6dan 10a değişiyor. Yaşadığın semte görede değişiyor.

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü canım Suriyelilerin çoğu burda bi eve on kişi girdikleri için onlara fazla gelmiyor bide herşeye zam geldikçe ev sahipleri her şeyin bokunu çıkardı eşimin işi iyi olmasa direk kaçarım burdan istanbulun herşeyi kötü sadece iş imkanları iyi trafik zaten berbat çekilmiyor her yer tıklım tıklım insan kaynıyor adam akıllı türk bulamazsın elin yabancıları bizden fazla geziyor

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çünkü canım Suriyelilerin çoğu burda bi eve on kişi girdikleri için onlara fazla gelmiyor bide herşeye zam geldikçe ev sahipleri her şeyin bokunu çıkardı eşimin işi iyi olmasa direk kaçarım burdan istanbulun herşeyi kötü sadece iş imkanları iyi trafik zaten berbat çekilmiyor her yer tıklım tıklım insan kaynıyor adam akıllı türk bulamazsın elin yabancıları bizden fazla geziyor
Cok dogru doyluyon canım. Bazı ev sahıplerının para ıhtıyacları olmadıgı halde cevredekıler yukseltınce onlarda yukseltıyo ,yanı bıraz vijdan muhasebesıyle ılgılı tum tum kıracılara yardım etsın

Cok dogru syluyon canım. Bazı ev sahıplerının para ıhtıyacları olmadıgı halde cevredekıler yukseltınce onlarda yukseltıyo ,Dıye dusunuyom yanı bıraz vijdan muhasebesıyle ılgılı rabbım tum kıracılara yardım etsın

Depremde 5 milyon daha evsiz kalmış şuanda onlarında Türkiye ye gelmesi konuşuluyor 😅
Biz ülkeden çıksak iyi olacak aslında onlar rahat etsinler

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar aranızda ıstanbulda yasayan varmı ortalama ve en duduk kıra fıyatları ne kadar ? Bılenler yazarsa sevınırım yazın tasınmayı dusunuyoruz da Allah nasıp ederse ,aslında daha ucuz bı sehır var kıra fıytları yonunden ama kaynbabam tasınacaksanız ıstanbula gıdın dıyo iş imkanı cokmus ama duyumlarıma gore kıra fıyatları cok yuksek ,bakalım ,cevaplarsanız cok sevınırım
Canım ben İstanbul'da yaşıyorum eski kiracı olduğum için şuan 2400 ze oturuyorum ama çikmayi düşünsem 7 8 milyar dan aşağya yokk kötü olan eblvlere bile o fiyatı veriyorlar gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar