suni sancimi yine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan suni sancimi yine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,967 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suni sancimi yine
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ben epidural değil ama s
Videolarına baktım da o iğneyi sokarlerken çok acımıyor mu yaptırdınız mı nasıldı 2 doğum yaptım ilk defa duydum bunu
Epidural değil ama spinal anestezi almıştım zaten ikisi de aynı yöntemle yapılıyor, hayır herhangi bir acıma yok hissetmiyorsun bile sadece bacakalrinda elektriklenme hissediyorsun az bişey o da canbyakan bişey değil.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım o şekil sadece belden uyuşturmanın daha sonra bel ağrısına yol açtığını duymuştum ve çevremde o sorunu yaşayanlardan var biri de ablam mesala
Bi doğum sancısı kadar şiddetli bi ağrı değildir ama dimi bide ne kadar sürdü bel ağrısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkeste yapmıyor bende yapmadı mesela bel ağrısı.
Nasıldı peki hiç mi hissetmiyorsun o sancıları yoksa daha az mı hissediyorsun

Ben epidural değil ama s
Epidural değil ama spinal anestezi almıştım zaten ikisi de aynı yöntemle yapılıyor, hayır herhangi bir acıma yok hissetmiyorsun bile sadece bacakalrinda elektriklenme hissediyorsun az bişey o da canbyakan bişey değil.
Bi doktoruma danışayım bakayım canım ben boşuna mı çekmişim önceki iki doğumda o sancıları ya 😂 suyum geldi ikisisinde de sancım yoktu suni sancıyla doğurdum birini 14 birini 12 saatte ahh neydi onlar 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bi doğum sancısı kadar şiddetli bi ağrı değildir ama dimi bide ne kadar sürdü bel ağrısı

Bi doktoruma danışayım bakayım canım ben boşuna mı çekmişim önceki iki doğumda o sancıları ya 😂 suyum geldi ikisisinde de sancım yoktu suni sancıyla doğurdum birini 14 birini 12 saatte ahh neydi onlar 😂😂
Ya ben yaşamadığım için bilmiyorum tabi ama muhakkak normal sancı kadar ağrı bırakmıyor dur.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Ya 3. İnci doğumun olacak eminim uzun süre sancı cekmezsin hemen dogurursun diye düşünüyorum. Tabiki doktorunuza danışın, iğnenin acısı yok gibi sinek ısırığı, doğum sancısinin yerini tutabilecek bir acı sanmıyorum yoktur.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya 3. İnci doğumun olacak eminim uzun süre sancı cekmezsin hemen dogurursun diye düşünüyorum. Tabiki doktorunuza danışın, iğnenin acısı yok gibi sinek ısırığı, doğum sancısinin yerini tutabilecek bir acı sanmıyorum yoktur.
İkisinde kendi sancım olmadı dediğim gibi ondan baya zor oldu aynen bi danışayım dra yine aynı olacak olursa öyle yaptırayım bari

Tüm sayfalar yüklendi.