suni sancimi yine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan suni sancimi yine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,959 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suni sancimi yine
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah sizin için mutlu bir doğum olur.
İnşallah hepimiz için öyle olur teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suni sanci çok mu zorr yaşayan var mi😊
Canım valla benim zordu ama herkesin aynı olmuyormuş suni sancıdan sonra 1 buçuk saat içinde doğum yapanda varmış yazmış ya arkadaş benim gibi 13 14 saat çeken de vardır kişiden kişiye değişiyor galiba

Zerdaucer

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah hepimiz için öyle olur teşekkür ederim

Canım valla benim zordu ama herkesin aynı olmuyormuş suni sancıdan sonra 1 buçuk saat içinde doğum yapanda varmış yazmış ya arkadaş benim gibi 13 14 saat çeken de vardır kişiden kişiye değişiyor galiba
Hım anladım cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ewet normal doğum da da yapılıyor. Ben iki bebepimi de epidural normal dopumla doğurdum simdi insallah 3.de öyle olacak tavsiye ederim. Ama sadece ıkınma ilk doğumda bebek yukarda diye zor oluyo. Agrı hissetmediğin için ıkınamıyorsun bi de tecrübesizlikten tabi. ☺️
Aynen benimde 3 ama bilmiyordum bunda öğrendim canım baya araştırdım istiyordum da drum önermiyorum ben dedi birkaç olumsuz şeyde söyleyince vazgeçtim

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benimde 3 ama bilmiyordum bunda öğrendim canım baya araştırdım istiyordum da drum önermiyorum ben dedi birkaç olumsuz şeyde söyleyince vazgeçtim
Baska drlara da sor bakalım onlar ne diyecek. Bi de senin ekstradan bi sıkıntın falan varsa dr onun içn de önermemiş olabilir

Valla ben epiduralsiz dopuramıyorum yaa cok agtı hissediyorum haddinden fazla. Dayanamıyorum. Bi de dayıyolar suni yi ölecek gibi oluyorum. Ama böle iyi olıyo epiduralle. Dogumda yıpranmıyorsun fazla bebeğine zaman ayırabiliyorsun dogumdan sonra cabuk toparlanıyorsun falan

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ewet normal doğum da da yapılıyor. Ben iki bebepimi de epidural normal dopumla doğurdum simdi insallah 3.de öyle olacak tavsiye ederim. Ama sadece ıkınma ilk doğumda bebek yukarda diye zor oluyo. Agrı hissetmediğin için ıkınamıyorsun bi de tecrübesizlikten tabi. ☺️
Ya ben gün geçtiği için verdiler suni sancı

Vala bana tercih yapma şansı bırakmadılar direk yatırdılar ama ilk doğum😩😩😩çok zordu 15 saat verdiler sancı ikinci 1 saate doğurdum çok şükür darısı buna inşallah çabuk doğar bu arada bunu paylaştığım da 8 haftalikti şuan 26+5 haftam dayım geçti çok şükür daha var ama binada şükür 😂😂

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben gün geçtiği için verdiler suni sancı
Valla benm günümde gecmemişti ama acılma yok deyip dayadılar suniyi. Allahtan epiduralle hissetmiyorsun. Biraz hisseder gibi oluyordum ölüyorum diyodum yine anestezi yapıyolardı. Böylece 8 9 saatte 3 kere anestezi yaptılar. Sonrada doğurdum zaten

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Baska drlara da sor bakalım onlar ne diyecek. Bi de senin ekstradan bi sıkıntın falan varsa dr onun içn de önermemiş olabilir

Valla ben epiduralsiz dopuramıyorum yaa cok agtı hissediyorum haddinden fazla. Dayanamıyorum. Bi de dayıyolar suni yi ölecek gibi oluyorum. Ama böle iyi olıyo epiduralle. Dogumda yıpranmıyorsun fazla bebeğine zaman ayırabiliyorsun dogumdan sonra cabuk toparlanıyorsun falan
Başka bir rahatsızlığım falanda yok canım ne bileyim öyle deyince Dr vazgeçtim. Doğum ağrısı illaki dayanılmaz oluyor bunda bende çok stres oluyorum canım ama geçecek nasıl olsa diye teselli ediyorum kendimi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar