suni sancimi yine

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leylakk tarafından oluşturulan suni sancimi yine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,926 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı suni sancimi yine
Konbuyu başlatan Leylakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leylakk

Elif27

Kayıtlı Üye
rank
Başka bir rahatsızlığım falanda yok canım ne bileyim öyle deyince Dr vazgeçtim. Doğum ağrısı illaki dayanılmaz oluyor bunda bende çok stres oluyorum canım ama geçecek nasıl olsa diye teselli ediyorum kendimi
Suni sancı neresini kesiyor resmen önce ilk doğumda istememiştim drum dedihemen yapın çok iyi faydası 2.doğumumda inşAllah epidurelle

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumda epidural olursa özel hastanelerde ekstra ücret mi alıyorlar canm
Ewet extra ücret var. Mesela bnm hastanede normal dogum 2200.epidural normal 3150.o da eşimin calısan indirimimiz var diye yoksa a 3500 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi çok şükür kurtulmussun
O zaman için kurtuldum ardına ikinci de kurtulduk darısı üçüncüye insallah ☺️

Son düzenleme:

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ewet extra ücret var. Mesela bnm hastanede normal dogum 2200.epidural normal 3150.o da eşimin calısan indirimimiz var diye yoksa a 3500 🤦‍♀️

Amin amin inşallah

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben iki doğum yaptım 42 haftamda suni sancıyla doğurdum o kadar korkuyorum buda öyle olur diye bilgisi olan varmı acaba
3 doğumum oldu 3 de suni sancıyla oldu normal sancı nasıldır bilmem ama çok abartılacak bişey yok o kadar ANNE OLUYORSUN SONUÇTA azıcık ta olsun OKADAR canından can çıkıyor suni de olsa kendi sancın da olsa doğumdan hemen sonra ayaklanıyorsun zaten sadece ara ara karın ağrısı çekiyorsun 1.2 gün bukadar doğum yapacak olanlari rabbim oyalamasin o yolda bir avazda kurtarsın inşallah 🤲🤗

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
3 doğumum oldu 3 de suni sancıyla oldu normal sancı nasıldır bilmem ama çok abartılacak bişey yok o kadar ANNE OLUYORSUN SONUÇTA azıcık ta olsun OKADAR canından can çıkıyor suni de olsa kendi sancın da olsa doğumdan hemen sonra ayaklanıyorsun zaten sadece ara ara karın ağrısı çekiyorsun 1.2 gün bukadar doğum yapacak olanlari rabbim oyalamasin o yolda bir avazda kurtarsın inşallah 🤲🤗
Ya amin amin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar