Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sünnet oluyor oğluşum 💙🤲
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oyu kurban oluyum demekkı agrısı cok olacak Allah yardımcın olsun canım ne kadara yaptılar özelde bizde yaptırmayı dusunuyoruz

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oldu canım iyi geçti ama o kucağından alıp ameliyathaneye giriş yok mu sanki kalbine bıçak saplıyorlar beklemek zor oldu şuan uyuyor hala hastanedeyiz kendine gelmesi bir saat sürdü şuan iyi genel durumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özelde yaptırdım canım 5 aylık bebeğim henüz çok az anestezi verdiler 1 saat sonra kendine geldi iyi şimdi
Oyyy yerim ben onu en iyisini yapmışsın canım benim bi akraba var oğlu 5 yaşında çok aksi keşke doğduğunda yatırsaydım doktor dedi ama dinlemedim dedi. Bende oğlum inşallah sağlıkla doğsun senin gibi erken yaptircam sunnetini🥰 umarım çabucak iyileşir toparlar 🤲

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy yerim ben onu en iyisini yapmışsın canım benim bi akraba var oğlu 5 yaşında çok aksi keşke doğduğunda yatırsaydım doktor dedi ama dinlemedim dedi. Bende oğlum inşallah sağlıkla doğsun senin gibi erken yaptircam sunnetini🥰 umarım çabucak iyileşir toparlar 🤲
İnşaAllahh canımm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim ya evet büyüyünce daha zor hatta oğlumla aynı zamanda sünnet olan biri vardı 6 7 yaşlarında annesi sünnet olacağını söylememiş neyse kendine geldi hastaneyi yıktı annesine seni şikayet edeceğim pipimi kestirdiğin için diye bağırıyordu 🤦‍♀️😅😅

Doktor popo bagla işesin kaynar o korkma dedi 2 gün biraz zor cnm
Aynen idrarıyla daha çabuk iyileşir diyorlar ama çok ağlıyor ya idrarını yapınca çok yanıyor belli mahfoldu çocuğum pişman oldum biraz sanki çok kötüyüm çok 🤦‍♀️🤦‍♀️🤕🤕🤕

Kıyamam ya benımde cok aglayacam kesin o zaman
İnsan çok kötü oluyor valla çok zormuş ya 🙈🙈🙈

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm kıyamam ya doktor peki krem gibi falan bisey verdi mi bez bağlarken nasıl yapiyosun iyice pisirmiyomu yazık orasını merak ettim 🤔

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Canımm kıyamam ya doktor peki krem gibi falan bisey verdi mi bez bağlarken nasıl yapiyosun iyice pisirmiyomu yazık orasını merak ettim 🤔
Bezini normal herzamanki gibi bağlıyorum bolca krem sürüyorum oyüzden yapışmıyor tek sıkıntımız idrarını yaparken çığlık atması gece iyiydi ama normal gece gibiydi uykuda çişini falan yaptığında ağlamadı gece uyumaz diyordum ama şükür ki iyiydi komşuları falanda aradım kusura bakmayın gece ağlarsa diye 🤦‍♀️😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.